2733
2734
عنوان

بچه ها اینجا کسی معلمه

238 بازدید | 23 پست

دخترخالم کلاس نهمه

هفتم تجدید داشته

هشتم معدلش ۱۵ شده

امسالم تو کلاسا بوده

واسه ترم دوم میخوااد بخونه خیلیم پشیمونه ک نخونده بنظرتون میتونه معدلی بگیره که بره انسانی؟

بخدا پشیمونه دلم میسوزه بره کاردانش

شب که میشه نمیخوام بخوابم تا صب همینم💜

چرا خودتو میگی دخترخالت؟😑

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زاهی نیست مگه اینکه بری دبیرستان غیردولتی

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2731
آره بگو بخونه واسه ترم دو همه رو بیست بشه.فکر کنم تاثیر نمره پایه نهم بیشتر از هفتم و هشتم باشه

ترم اول شده ۱۵

ترم دوم میتونه؟

2740

نمیدونم دوره این افکار که کار و دانش برای تنبلاس کی تموم میشه بابا گذشت دوره این حرفها به نظرم اونایی که هنر خوندن خیلی موفقترن بعدش هم ۹ ماه درس نخونده تو یه هفته ای که مونده به امتهانا چی میخواد بخونه و یاد بگیره

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ما مدرسمون هرکی بالای ۱۸ بود میتونست بره انسانی البته نمره درسایی که به رشته انسانی مثل عربی و ادبیات هم مهمه

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
خب اگه براش مهمه که حتما قبول شه حتما باید ترم دو انقدر نمره اش بالا بشه که پایه های قبل رو جبران کن ...

میخوایم کاردانش نره فقطط

معدلش چند باشه میره انسانی؟

اینه👇🏻

مجموع سه نمره کسب شده در درس های عربی ، مطالعات اجتماعی و زبان و ادبیات فارسی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
نمرات دروس ادبیات فارسی با ضریب 4 ، مطالعات اجتماعی با ضریب 3 و عربی با ضریب 2 در پایه های هفتم و هشتم و نهم محاسه میگردد .

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
ما مدرسمون هرکی بالای ۱۸ بود میتونست بره انسانی البته نمره درسایی که به رشته انسانی مثل عربی و ادبیا ...

اووو مگه ریاضیه😑😂

2706