2752
2734
عنوان

بچه ها اینجا کسی معلمه

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 23 پست
اینه👇🏻 مجموع سه نمره کسب شده در درس های عربی ، مطالعات اجتماعی و زبان و ادبیات فارسی در پایه های ...

با ۱۴میره انساانی😑😑😑

شب که میشه نمیخوام بخوابم تا صب همینم💜
اووو مگه ریاضیه😑😂

باور کن.‌.

مثل قبلا نیست خیلی سخت میگیرن برای انتخاب رشته

قبلا انسانی رفتن راحت بود ولی الان نه

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خالم نمیخواد بره

یا باید تو این امتحانای ترمش انقدر نمره اش خوب بشه و شانس بیاره که قبول شه تو مدرسه خودشون یا همونطور که یکی از کاربرها هم گفت بره مدرسه غیر انتفاعی ،رشته انسانی ثبت نام کنه

با ۱۴میره انساانی😑😑😑

معدل رو نمیگه که

مجموع ضریب های درس ادبیات و مطالعات و عربی

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
2731
یا باید تو این امتحانای ترمش انقدر نمره اش خوب بشه و شانس بیاره که قبول شه تو مدرسه خودشون یا همونطو ...

اونقدرام پول ندارن بیچاره ها خالم که انقدر گریه میکنه منم کسبیو نمیشناختم گفتم ازتون ببپرسم

شب که میشه نمیخوام بخوابم تا صب همینم💜
اونقدرام پول ندارن بیچاره ها خالم که انقدر گریه میکنه منم کسبیو نمیشناختم گفتم ازتون ببپرسم

خب پس واسه امتحاناش بکوب بخونه شاید شانس بیاره و همکلاسی هاش نمره شون کم تر بشه که اون بتونه قبول شه

اهاا من خر تر از اونم😂😂

ببین اگه انسانی نیاورد بره گرافیک اگه علاقه داره

من دوستم گرافیک میخونه یه تابلو های قشنگی میکشه که نگو

از اولم نقاشیش خوب نبود‌‌‌ ها