2752
2734
عنوان

شیرخشک آپتامیل

| مشاهده متن کامل بحث + 21589 بازدید | 40 پست
با چی آخه؟ سر پسر اولم شیرم خیلی خوب بود،پسرم خوب وزن میگرفت. این یکی پسرم شیر ندارم زیاد😔

هرچی بزاری ببشتر مک بزنه شیرت ب مرور بیشتر میشه رازیانه بخور.اب قلم بخور .دلسترم خوبه 

شیرتو تقویت کن.

شیر من با هیچی تقویت نشد .  کلییی شیر افزا خوردم .

اما هیچی به هیچی .  خودمم سز بودم هر روز میرفتم حموم هی کتفمو ماساژ میدادم .

اما در فامیل یه نفر بعد من سز شد شیرش سرازیر میشه . با شیر افزا هم کلییییی شیر میاد . 

هنوز جاریم میدوشید میرخت دور بدون شیر افزا و..... 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیر من با هیچی تقویت نشد .  کلییی شیر افزا خوردم . اما هیچی به هیچی .  خودمم سز بودم هر ر ...

بعضیا حیلی پر شیرن. خوش بحالشون

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
شیر شبتم زیاد کن

شیر شب پسرم زیاد بیدار نمیشه بخوره. شاید بخاطر همینه ک شیرم کمه. آخه پسر اولم تا صبح شیر میخورد

شیر من با هیچی تقویت نشد .  کلییی شیر افزا خوردم . اما هیچی به هیچی .  خودمم سز بودم هر ر ...

خوب ابنا همه ب بدن ربط داره. شیر ب کم و زیاد ربطی نداره ب مقوی بودنشه.....فقط با مک زدن مکرر شیر زیاد میشه.جاری منم شیرش کم بود گفتن من بچشو شیر بدم بهش گفتم یه هفته از ۲۴ساعت ۲۲ساعتشو بزار بچت مک بزنه بخوره اگ شیرت زیاد نشد من میدم الان شیرش خوب شده

بله سوپرامیل خیلی تپل میکنه و نه باعث یبوست و نه باعث اسهال و زیاد بیرون روی میشه 

دفع بعد از هر بار شیرخشک خوردن طبیعیه؟؟ وقتی شیر خودمو میخوره دفع نداره بعدش.

شیر شب پسرم زیاد بیدار نمیشه بخوره. شاید بخاطر همینه ک شیرم کمه. آخه پسر اولم تا صبح شیر میخورد

اره عزیزمخودت بزار دهنش.همه اینایی ک میگم از تجربه ۶ ماهمه من دخترم ۲۴۰۰ بود دنیا اومد.انقد کلنجار رعتم باهاش ک الان از نمودار رفته بالا تر اضافه داره.چون ۲۴ساعته بهش شبر دادمم

خوب ابنا همه ب بدن ربط داره. شیر ب کم و زیاد ربطی نداره ب مقوی بودنشه.....فقط با مک زدن مکرر شیر زیا ...

خوبه . مال ما ارثیه . کلا خاله هام و مامانم هم شیر خشک دادن به بچه هاشون .‌ یعنی مگه کارو زندگی نداشتن ۲۲ ساعت شیر بدن ؟ عجیبه . من وقت هم کم میارم 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
اره عزیزمخودت بزار دهنش.همه اینایی ک میگم از تجربه ۶ ماهمه من دخترم ۲۴۰۰ بود دنیا اومد.انقد کلنجار ر ...

از بدو تولد همینجوریه، خیلی میل ب شیر خوردن نداره. زود خسته میشه، و ول میکنه. دیر به دیر شیر میخواد.شبا هم شاید یکبار دوبار بیدار شه برا شیر.نمیدونم چرا اینجوریه.

نشی مثل من حواست باشه.من شیر خشک دادم کلسیم بدنش رفت بالا رسوب کرده تو کلیش

الان عزیزم قطع کردی شیر خشک رو؟؟ با دارو خوب میشه دخترت؟

2706