2733
2739
عنوان

شیرخشک آپتامیل

20099 بازدید | 40 پست

سلام مامانا.پسرم سه ماهشه وزنش ۵۹۰۰،وزن تولد ۳۷۰۰. وزن نگرفته،براش اپتامیل گرفتم کمکی بدم. از دیروز میدم بهش،نسبت به نان خیلی بهتر میخوره این شیرخشک رو. اما بعد از هر بار خوردن دفع داره. طبیعیه؟؟ اسهال نیست،اما دفع داره.

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اپتامیل خیلی خوبه  خسلی ویتامین داره آبجی من  به بچه هاش میداد ولی مشکل گوارشی پیدا میکردن ...

یعنی این که بعد هر بار شیر خوردن دفع داره مشکل گوارشیه؟

من پسرم ۱۰ ماهشه تا الان همه شیر خشک هارو امتحان کردم از همه عالی تر سوپرامیل بوده که از هر نظر به پ ...

سوپرامیل کمک میکنه به وزن گیری؟ پسر من وزن نگرفته،شیر خودم رو میدم بهش.

2740

سلام عزیزم.من ب دخترم دادم وزنم خوب گرفت.دفعش طبیعیه .ولی اگ میتونی نده بهش من این اشتباه رو کردم دادم .ولی نمیدونم تشخیص دکتر خوب درسته یا ن ولی کلسیم زیاد گرفته و همشو دفع نکرده ورسوب شده تو کلیش.۶ ماهشه و یکم اضافه وزن داره شیر خودتو بهش بده بهترین چیزه

سلام عزیزم.من ب دخترم دادم وزنم خوب گرفت.دفعش طبیعیه .ولی اگ میتونی نده بهش من این اشتباه رو کردم دا ...

شیر خودمو میدم اما وزن نگرفته، سیر هم نمیشه با شیر خودم. شما در کنار شیر  خودتون میدادین شیرخشک.؟

شوهر خالم دکتر عمومیه میگ این شیرخشکا فقط مواد نگهدارندس.و اکثرا تاریخ مصرف گذشتس.

پس باید چیکار کنیم ماهایی که شیرمون کمه؟

شیرتو تقویت کن.

با چی آخه؟ سر پسر اولم شیرم خیلی خوب بود،پسرم خوب وزن میگرفت. این یکی پسرم شیر ندارم زیاد😔