2733
2734

سلام عزیزان من تازه با این دکتر اشنا شدم می خوام پیشش سزارین بشم لطفا اگه کسی میشناسه ایشونو بگه .وهمچنین از بیمارستان مردم هر چی میدونید بگید خودتون یا اطرافیان تو این بیمارستان زایمان داشتین یا نه راضی بودین ایا

به شدت سهل انگار

شاید اگه بارداری نرمال داری بتونه فقط ازمایش و دارو بنویسه

وگرنه برای بارداری هایی که با مشکل همراهه هیچی بلد نیست

من با طناب پوسیده ی ایشون رفتم ته چاه و هنوز بارداریم خطر سقط داره

هر روز تو استرسم و هیچ وقت نمیبخشمش

کاش نمیرفتم پیشش و به حرفاش گوش نمیکردم

به شدت سهل انگار شاید اگه بارداری نرمال داری بتونه فقط ازمایش و دارو بنویسه وگرنه برای بارداری های ...

عزیزم منم رفتم پیشش با کلی نازو ادا قبول کرد که زایمان منو قبول کنه اخه وزنم بالا بود اخرم پیشش نرفتم خداروشکر 

رفتم پیش دکتر کتایون برجیس خیلی ماه کار بلده واقعا 👌🏻👌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم رفتم پیشش با کلی نازو ادا قبول کرد که زایمان منو قبول کنه اخه وزنم بالا بود اخرم پیشش نرفت ...

واقعا من خیلی سعی میکنم بی احترامی تو حرفام نباشه اما تجویزاش همه برای من اشتباه بود اگه عوضش نمیکردم الان بچه م از دست رفته بود

آخرین باری که رفتم پیشش انقدر بد حرف زد و نا امیدم کرد که اومدم بیرون از مطب تا خونه گریه میکردم بعد که رفتم پیش یه دکتر خوب فهمیدم من اصلا مشکلی ندارم و فقط باید استراحت کنم و شیاف مصرف کنم

2728
عزیزم منم رفتم پیشش با کلی نازو ادا قبول کرد که زایمان منو قبول کنه اخه وزنم بالا بود اخرم پیشش نرفت ...

سلام عزیزم شما سزارین تون خوب بود؟روزی ک رفتین عمل چن کیلو بودین؟

خدایا شکرت هزاران بار ب هزاران دلیلدرتاریخ ۲۰/۷/۱۴۰۰بیبی چکم مثبت شد۲۶/۷/۱۴۰۰سونو رفتم و ساک تشکیل شدع بود قراره ۳هفته دیگه برم و صدای قلب نینی کوچولو مو بشنوم خدایا میشه خواهش کنم هرکی منتظر این لحظه هاس ب آرزوش برسونی اخه هیچ لذتی تو دنیا بالاتر از مادرشدن نیست خدایا تو رو به فاطمه زهرا هرکی دلش نینی میخاد هرچه زودتر مامان بشه میشه واسه سلامتی نینیم صلوات بفرستین؛اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
واقعا من خیلی سعی میکنم بی احترامی تو حرفام نباشه اما تجویزاش همه برای من اشتباه بود اگه عوضش نمیکرد ...

کاملا درکت میکنم به خدا

من دوران بارداری پیش یه دکتر میرفتم کلا منو نا امید کرد. باورت میشه بهم گفت امکان زنده موندن خودت کمه 🥲 به خاطر وزن بالا یعنی تا خونه زار زدم انقد گریه کردم خیلی حس بدی بود خدا نصیب هیچ کی نکنه