2733
2739
عنوان

گذشته بالاخره مهمه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 66 پست
اره دنیا دیگه جای قشنگی نیس فقر بدبختی ادمای توش(نه همه) صداقت مرده انسانیت مرده شخصیت مرده ک ...

آدم خوب به ندرت پیدا میشه.خیلی خیلی کم.

بیشترش به خاطر اقتصاد مریضه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در هرصورت جفتش اشتباهه.منم قبول دارم که صیغه میتونه اثرات بدتری بذاره

اونک صد البته وقتی قلبا ب یکی متعهد میشی نباید خیانت کرد حتا در یک نگاه 

خود حضرت علی هم در مورد چهار تا زن‌گرفتن گفته اگ اپسیلونی احساس در اون یک نفر دیگ کمتر محبت کنی یعنی نمیتونی ازدواج کنی دوباره و در اخر همون ایه هم گفته و شماها نمیتونید ۴ تا زن رو بگیرید 

ما تو ایرانمون صیغه رو حلال دونستن راحت ب اسم اسلام غلطشون رو میکنن

بنظرم یکم فرق هم هست بین کسی ک صیعه میکننه و اون ک فقط کارشو میکنه بدون صیغه .. 

نمیدونم ولی من از کسی ک حالا ب هر دلیلی داره صیغه میکنه خیلییییی بیشتر بدم میاد تا اونک روابط متعدد بدون صیغه داشته این نظر شخصی منه 

یک دلیل دیگم هست ک من نیگم ب این ازدواج ن بگه اخه ادم از ۱۹ سالگی ب فکر ... این باشه ب فکر صیغه بخدا باید ازینا بیشتر ترسید تا اونیک تو ۴۰ سالگی میره خواستگاری یکی میگ من قبلا دوست دختر هم داشتم اما الان دنبال ارامشم ..

آدم خوب به ندرت پیدا میشه.خیلی خیلی کم. بیشترش به خاطر اقتصاد مریضه

نمیشه همه چیزو به اقتصاد و پولو مملکت و شرایط و اینا ربط داد

به نظرم درست نیس

این خود شخص هست که تصمیم میگیره توو زندگیش میخواد چجور ادمی باشه

ادمی میتونع توو بدترین شرایط زندگیش هم

انسانِ،با صداقت،با محبت،با شخصیت،با وجدان وووو باشه

این بر میگرده به ذاته ادمی

Hiraad
2731
اونک صد البته وقتی قلبا ب یکی متعهد میشی نباید خیانت کرد حتا در یک نگاه  خود حضرت علی هم در مو ...

آره 19 ساله خیلی عجیبه بره سراغ این چیزا.من بدم اومد.ولی کسایی که دختربازی میکنن خیلی خیلی بهتر مخ میزنن تا اونی که صیغه کرده

نمیشه همه چیزو به اقتصاد و پولو مملکت و شرایط و اینا ربط داد به نظرم درست نیس این خود شخص هست که ت ...

بله.ولی فشار اقتصادی باعث میشه پسرا به جای زن گرفتن کارای دیگه کنن.دخترا هم از بی شوهری تن به گناه میدن

منم بودم قبول نمیکردم چون خودم یه بار هم دست پسریو نگرفتم

واقعا گذشته مهمه

الان این  آقا مشخص نیست با چند نفر رابطه داشته بیماری چیزی نگرفته باشه

ازدواج به هر قیمتی خوب نیست

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
آره 19 ساله خیلی عجیبه بره سراغ این چیزا.من بدم اومد.ولی کسایی که دختربازی میکنن خیلی خیلی بهتر مخ م ...

تو هر دوشون مخ زنی همشون استادن همشونننن چ با صیغه چ بی صیغه 

من اگ جای همون خانم باشم خیلییی سوالا دارم ازین پسره بپرسم چرا از ۱۹ سالگی. چرا حالا با صیغه .؟؟ حتا اینک سن افردادی ک باهاشون اینکار رو کرده چند سالشون بوده من احتمال اینم میدم اینجور افراددمیرن با افراد سن بالا هم .. و این بعدا ها مشکل پیش میاره ...

و بنظر من این ی جور وابستگی یا علاقه بچگونه هست ک الان اینن مسره داره التماس میکنه 

بهرحال امیدوارم این دختر خوشبخت شه 

و بهترین کار اینه شش ماهی رابطه داشته باشه بخدا تمام رفتارای پسره تو دستش میاد . و دلیل بعدی همون بیماری های خاموشه ک باید بعد از شش ماه مطمعن شه ایدز رو واس چی میگن اول تست بده بعد سه ماه بعد بیا بعد شش ماه بعد یک درصد احتمال داره بعدا خودشو نشون بده 

2738
حضرت علی (ع) تاحضرت زهرا (س) زنده بودن با کسی ازدواج نکردن تا اونجا که میدونم بعدش با بانو ام البنین ...

من کاری ب حضرت علی ندارم اون معصوم بود منظور از حصرت علی هم اینه ک اگ چهار تا زن رو قبول میکنی داشته باشی شماها نمیتونین چون نباید قطره ای کمتر محبت بیشتر و کمتر بشه 

من حرفم اینه کاری ب تاریخ ندارم 

تو هر دوشون مخ زنی همشون استادن همشونننن چ با صیغه چ بی صیغه  من اگ جای همون خانم باشم خیلی ...

با یه زن ۴۴ ساله این کارو کرده.به نظر من باعث میشه توقع پسره بره بالا

خودش میگه با یه نفر

بازم سخته دختری قبول کنه 

ممکنه بعدها صیغه کنه دوباره 

چون با خودش میگه زنم که بهش گفتم قبول کرده این قضیه و مشکلی با صیغه کردن نداره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706