2737
2734
عنوان

گذشته بالاخره مهمه یا نه؟

379 بازدید | 66 پست

دوستم یه خواستگار داره که قبلا سابقه صیغه داشته.شرایطش خوبه.اما دوستم ردش کرد حالا اومده میگه قول میدم دیگه این کارو نکنم.پسره از 19 سالگی تا 25 سالگیش این کارو میکرده.دوست من دودله.منم چیزی بهش نگفتم تا خودش فکر کنه(اگه من بودم که اون پسرو با لگد مینداختم بیرون)

تو سایت تاپیکای قدیمی رو میدیدم اغلب میگفتن گذشته مهم نیست.باغچه هرکیو بیل بزنی چن تا کرم توش پیدا میشه.یا میگه منم چن تا دوست پسر داشتم شوهرم میگه مهم نیست همین که متعهد باشی کافیه(نمیدونم شوهر اینا اهل کجان).بعد میگه خودمم نسبت به شوهرم همین نظرو دارم.

بعد یه سریا رو میبینم که از گذشته شوهرشون مینالن.(تو همین سایت دیدم)

یا باچشمای خودم دیدم مردی رو که وقتی فهمید زنش قبلا دوست پسر داشته با دوتا بچه طلاقش داد.

تا حالا دیدید کسی قبل ازدواجش روابط متعدد داشته باشه بعدش پایبند باشه؟

از نظر منم گذشته ی ادما مهم نیستن مهم بعد از زمانی ک من وارد زندگی اون فرد میشم و افرادی و دیدم ک علی رغم گذشته ی بدشون چجوری عاشق ی نفر شدن و پایبند موندن

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گذشته اگه رو حال و آینده تاثیر نذاره مهم نیست

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 
2738
به نظرت صیغه قابل چشم پوشیه؟

اره  این باز خیلی بهتر از اینه ک بدون صیغه با کلی آدم باشه  باز این ی شرع حالیش میشده 

البته باید کلی آزمایش بده ک مطمئن باشم هیچ بیماری نداره

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
صیغه که گناه نیست....

من دوست دارم اولین زن زندگی شوهرم باشم.

بله.صیغه گناه نیست و کسی که صیغه کرده خیلی خیلی بهتر از دختریه که با ترمیم بکارت سر پسر مردم شیره مالیده.اما تو این ساین یه ذره برعکسه

من بودم بدون مکث میگفتم نه

کسی که 5،6سال با افراد مختلف باشه قطعا نمیتونه یک عمر با یک نفر باشه

In God We Trust🙏🙏אנו סומכים על אלוהים🙏🙏توکلت علی الله🙏🙏Confiamos en Dios
من دوست دارم اولین زن زندگی شوهرم باشم. بله.صیغه گناه نیست و کسی که صیغه کرده خیلی خیلی بهتر از دخت ...

برا نفع نیازش بوده دیگه....وقتی زن بگیره دیگه صیغه میخاد برا چی??بهتراز گناااه و دوستی 

2706