2733
2739

خیلی وحشتناکه🤒🤒

قبلا قسمت دیگه لثه هم اینجوری بود درست نشد هرچقدر اب نمک کردم فایده نداشت و حتی دکتر هم رفتم شوینده ابنا داد خوب نشد 

الانم طرف دیگه لثه م بدتر از اون قسمته 😨😨😨،هم یه چیزی میخوره زود درد میگیره ، هم مسواک نباید زیاد به اون قسمت بخوره و.....

چیکار کنم 😭😭😭😭😭

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنها راهش قبل از جراحی لثه اینه که بعد از مصرف هر وعده غذایی مسواک بزنی روزی چندبار آب نمک غرغره کنی به اضافه اینکه لثه هارو از بالا به پایین روزی چندبار ماساژ بدی

2738

باید بری جراح لثه.یکی اشناهامون اینجور بود دکتر گف بخاطر جرم لای دندوناشه. جرم نبود انگار سنگ لای دندوناش بود😳بعدش لثه ش جا باز کردو خوب شد.فقط باید از دهانشویه مخصوص استفاده میکرد

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

اگه میتونی یه عکس بفرست شاید بتونم کمکت کنم

بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ.ًَُُِِِِِ.ِِِِِِِِِِّّ.ًًَُُِِِِِِِّّ
2706