2733
2734
عنوان

🎀📷عکسهای نوستالژی📷🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 158017 بازدید | 1437 پست
من زبون میزدم  چیپس رو تو دوغ خورد میکردم  بابام خیلی برام متاسف بود 😂😂😂

🤣🤣🤣

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا رحمتشون کنه

خدا رحمتشون کنه 

فکر کنم اون موقه خمینی هم اینارو دیده بود 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
🤩

اره 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
😋

خاطره بدی از این کاسه دارم 

مادر شوهرم و ما  همسایه بودیم

با این مدل کاسه  برامون اش اورد

گفتم داغه گفت ببرش😐😐 ازم افتاد شکست

برا کاسه 

تب کردم جوری که مردم و زنده شدم 

2706