2733
2734
عنوان

🎀📷عکسهای نوستالژی📷🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 157959 بازدید | 1437 پست
😃

مادر شوهرم هنوزم استفاده میکنه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دهه هشتادمیم ولی بعضیاش زمان ما هم بود🤔🤔🤔

آره بودچندتاش 

منم گفتم که باخیلیاش اصلاخاطره ندارم .فقط ازکسی شنیدم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738
ممنون استارتر عزیز هرچی نی نی سایت انرژی منفی داشت و تو با تاپیک قشنگت خنثی کردی❤

فدات عزیزم😚   خدا رو شکر💚

سپاس به خاطر کامنتت😍 

و خوشحالم که دوست داشتی تاپیک رو💐

روزگار غریبی است نازنین🥺                                          (از دهه ی شصتم)
ما تا همین چند سال پیش یکی از اینا داشتیم، ولش می کردی تا کوچه ام می رفت😂

دقیقا😂

روزگار غریبی است نازنین🥺                                          (از دهه ی شصتم)

با تشکر از همراهی عزیزانی که با نوشتن

کامنتهای دلنشین به من انرژی دادن                                           تاپیک رو قفل می کنم     

⁦♾️⁩به پایان آمد این دفتر

حکایت همچنان باقی⁦♾️⁩

⁩                 به صد دفتر نشاید گفت

⁦❤️⁩حسب الحال مشتاقی⁦❤️⁩   

دوستان عزیز میدونم که تاپیک باز هم رفته توی پربازدیدهای امروز با اینکه تاپیک سه روز قبل هستش

از لطفتون ممنونم💐

باور کنید مدیریت این تاپیک سخت بود و وقت گیر

به دلایلی از جمله اینکه من نمیتونم به لطف عزیزان بی تفاوت باشم

در نتیجه متاسفانه دیگه خستگی بهم اجازه نمیده  تاپیک رو باز کنم با اینکه کامنتهای پرمهری که بسیاری از عزیزان مینوشتن انرژی بسیار خوبی داره برام قطعا

اما عذر منو بپذیرید اگر که دوست داشتین کامنت بذارین یا تاپیک ادامه داشته باشه ولی امکانش نیست،

محبت تک تک شما هزاران لایک داره⁦❤️⁩ 

خوشحالم از بازدید و لایکهای زیباتون که به معنی اینه که تاپیک رو دوست داشتین😚