2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
رنگ مو

😐منظورم اینه رنگ مو مشکی یا نه بقیه رنگ موها منظورته 😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2740
یه قاشق پودر دکلره با اکسیدان ۹ درصد مخلوط کن بزن روی رنگها و بعد چند دقیقه بشور

برای رفع موی مشکی چی خوبه؟؟مثلا۴ماه پیش رنگ مشکی زده باشیم به موهامون چجوری میشه رنگ رو پاک کرد یا کمرنگش کرد و بخوایم رنگ جدید بزنیم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
برای رفع موی مشکی چی خوبه؟؟مثلا۴ماه پیش رنگ مشکی زده باشیم به موهامون چجوری میشه رنگ رو پاک کرد یا ک ...

رنگ مشکی باید حتما ریموو بشه 

اگر میتونی دکلره بذار تا رنگ کمرنگ بشه و بتونی رنگ مو جدید بذاری

رنگ مشکی باید حتما ریموو بشه  اگر میتونی دکلره بذار تا رنگ کمرنگ بشه و بتونی رنگ مو جدید بذاری

راه دیگه ای نیست نه؟؟

نه عزیزم رنگ مشکی رنگدانه بسیارقوی داره و جز دکلره با هیچ چیز دیگه ای پاک‌نمیشه.

ممنونم بنظرت تا ۷,۸ماه می‌ره رنگ؟موها زیاد بلند نیستن

ممنونم بنظرت تا ۷,۸ماه می‌ره رنگ؟موها زیاد بلند نیستن

خواهش عزیزم

اره تا ۸ ماه دیگ ریشه تقریبا ۸ سانتی درومده و میشه رنگ گذاشته البته بگم که بازهم دورنگ میشه.

ساقها رنگ پذیری نداره و در نتیجه رنگ اصلی رو نمیگیره و ریشها کامل رنگ‌میگیره

2706