2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
رنگ مو

😐منظورم اینه رنگ مو مشکی یا نه بقیه رنگ موها منظورته 😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2714
یه قاشق پودر دکلره با اکسیدان ۹ درصد مخلوط کن بزن روی رنگها و بعد چند دقیقه بشور

برای رفع موی مشکی چی خوبه؟؟مثلا۴ماه پیش رنگ مشکی زده باشیم به موهامون چجوری میشه رنگ رو پاک کرد یا کمرنگش کرد و بخوایم رنگ جدید بزنیم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
برای رفع موی مشکی چی خوبه؟؟مثلا۴ماه پیش رنگ مشکی زده باشیم به موهامون چجوری میشه رنگ رو پاک کرد یا ک ...

رنگ مشکی باید حتما ریموو بشه 

اگر میتونی دکلره بذار تا رنگ کمرنگ بشه و بتونی رنگ مو جدید بذاری

رنگ مشکی باید حتما ریموو بشه  اگر میتونی دکلره بذار تا رنگ کمرنگ بشه و بتونی رنگ مو جدید بذاری

راه دیگه ای نیست نه؟؟

نه عزیزم رنگ مشکی رنگدانه بسیارقوی داره و جز دکلره با هیچ چیز دیگه ای پاک‌نمیشه.

ممنونم بنظرت تا ۷,۸ماه می‌ره رنگ؟موها زیاد بلند نیستن

ممنونم بنظرت تا ۷,۸ماه می‌ره رنگ؟موها زیاد بلند نیستن

خواهش عزیزم

اره تا ۸ ماه دیگ ریشه تقریبا ۸ سانتی درومده و میشه رنگ گذاشته البته بگم که بازهم دورنگ میشه.

ساقها رنگ پذیری نداره و در نتیجه رنگ اصلی رو نمیگیره و ریشها کامل رنگ‌میگیره

2706