2733
2739
عنوان

حستون به بلاگرا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین دسته فالورهای جوگیر تتلیتیا بودن ک بعدش با اومدن بلاگرها گسترش یافتن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731

فقط در حسرت روزاییم ک نه اینستایی بود و نه بلاگری 💔بعضی بلاگرا خوبن اونایی ک تولید محتوای مفید میکنن اما اون بلاگرا یا ب اصطلاح شاخای مجازی ک فقط میان جلو دوربین عشوه میان و میرن نهجل فیلم میگیرن واقعا رو مخن😐

2740

من فقط فاطمه بستاک رو دوس دارم. باشخصیت خانوم. ولی ی چیزی ک اعصابم رو خورد میکنه لینه ک یهو همه با هم یه روز مرغ درست میکنن. یا یکی ی مدل شیرینی جدید میپزه همه میدوان اونو درس میکنن😂😂😂

از بعضی هاشون حس مثبت میگیرم ولی اکثرا رو مخن و فقط خودنمایی میکنن 

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
دلم میخواست یه توانایی داشتم پیج همشووووو بلاک میکردم و کــلی محو میشدن بعد بینم از کجا می یارن میخو ...

عزیزم شما اگه دقت کنی اکثر بلاگرا سطح زندگیشون از اول بالاتر از یه فرد عادیه. خودشون میگیم پول درمیارن از اینستا پدر مادر و اطرافیانشون ک دیگه دستشون تو جیب اینا نیس