2733
2739
عنوان

حستون به بلاگرا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 74 پست
اینا پولو فدای همه چی میکنن

جنبه هم دارن دیگه

ما بودیم از غصه دوراز جون دق میکردیم😁

بهش میگن چندشم میشه ازت ۲۵ تا لایک میخوره همین

من یکی اینجا اشتباهی ریپلایم کنه بدوبیراه بگه میرم نگاه میکنم ببینم چند نفر لایکش کردن باهاش موافقن غصه میخورم😁

آفرین من امروز مهدیس فود رو دیدم چقدر بدوبیراه مینویسن زیر پستاش مثلا فامیل وخانواده نداره این ادم؟ ...

کلی مزایای دیگه ام داره خب الان همین که مال روستاهای شمالن چن روز پیش رفته بودن تولدیکی از بلاگرا تو باغ تهران داشتم باخودم فک میکردم این اگه اینکاره نمیشد صدسال دیگه ام نمیتونس اینجور جاها بره نهایتش همون روستا خودشون ی چرخ میزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازشون بدم میاد نه بخاطر اینکه درآمد بالایی دارن چون نون به نرخ روز میخورن مصرف گرایی رو ترویج میدن هیچ فرهنگسازی تو پیجشون نکردن و نمیکنن از بدو تولد بچه عکس و فیلمشو منتشر میکنن و بیشتریا بواسطه بچه مشهور میشن و درآمد دارن،هیچوقت هم همسو با مردم نیستن و از گرانی تورم بیکاری فقر و گرسنگی بی اطلاعند 

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
2728
من ازشون بدم میاد نه بخاطر اینکه درآمد بالایی دارن چون نون به نرخ روز میخورن مصرف گرایی رو ترویج مید ...

بی اطلاع که نمیتونن باشندچون دارن تو همین مردم زندگی میکنن و با نگاه کردن مردم ارزوهای مردم رو زندگی میکنن

اها اون روستایی ها رو منظورم نیس. ولی یکی مثل نازلی و سابینه زند یا پرستو جباری اگه پستای اولشون رو ...

نازلی ماه عسل رفته بودن اسپانيا 

همون جا سیامک درس میخونده

سفر هرروزه شون نبود

بی اطلاع که نمیتونن باشندچون دارن تو همین مردم زندگی میکنن و با نگاه کردن مردم ارزوهای مردم رو زندگی ...

بله  خودشون رو به خواب زدن

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
2738
خودشون هم مجردی ترکیه میرفتن. 

گمون نکنم ها

نازلی و سیامک اچ بی؟ 

باهم رفتن

حالا به نظرم اینا خوبن 

ترویج مصرف گرایی نمی‌کنند و خیلی به قول خودشون رو کوالیتی تایم با خانواده تاکید دارند

انرژی شون مثبته

گمون نکنم ها نازلی و سیامک اچ بی؟  باهم رفتن حالا به نظرم اینا خوبن  ترویج مصرف گرایی ...

بله اچ بی ها. من یه بار پست های پیجشون رو از اول تا اخر نگا کردم. و متوجه شدم برخلاف ظاهر ساده ای ک دارن کیفیت زندگیشون از سطح متوسط و نرمال جامعه خیلی بالاتره. دقیقا اصلا اهل زرق و برق و تجمل نیستن. بیشتر خودشونن و تظاهر نمیکنن. تبلیغاتی هم ک میکنن گزینش شده اس. مث بقیه نیستن ک از پفک و چیپس و ادامس گرفته تا در کابینت و پنکه تبلیغات کنن

من ازشون بدم میاد نه بخاطر اینکه درآمد بالایی دارن چون نون به نرخ روز میخورن مصرف گرایی رو ترویج مید ...

دقیقا منم بدم میاد همش بچه هاشون رو میزارن 

میدونین شیوه ی بچه های کار فرق کرده اینا برای چند تا فالوو دارن از روح بچه هاشون مایه میزارن 

این همه ادعا دارن ولی نمیدونن بعد ها چقدر بچه هاشون ضربه میخورن 

واقعا اون آدم مادر بچس؛ بچه میاد اعتماد میکنه داره با مادرش حرف میزنه اینا یه گوشی دستشونه حرف ها و رفتار های به نسبت شخصی و روزمره بچشون رو با چند K آدم به اشتراک میزارن 🤦🏻‍♀️ 

دقیقا منم بدم میاد همش بچه هاشون رو میزارن  میدونین شیوه ی بچه های کار فرق کرده اینا برای چند ...

و شوخی و سوتیای شخصی بین خودشون و همسرشونو،از صبح تا شب تمام دنبال کننده ها از ریز به ریز زندگی اونا خبر دارن فقط بخاطر پول 

و شوخی و سوتیای شخصی بین خودشون و همسرشونو،از صبح تا شب تمام دنبال کننده ها از ریز به ریز زندگی اونا ...

افرین دقیقا 

حالا اینا جز معمولیاشه 

چند هفته پیش یدونه پست میدیدم 

مامانه igtv گذاشته بود از لباس پوشیدن بچه هاش 

یدونشون شاید 1 ساله بود اون یکی فک کنم 7 یا 8 ساله بود 

فک کن بچه 8 ساله با لباس زیر واستاده جلو دوربین، مامانه با یه دست لباس میاد شروع میکنه به پوشوندن 😐آخه این چه کاریه 🤦🏻‍♀️برید فالوور فیک بخرید از این کارا شریف تره 😐

تازه پسته تو اکسپلور بود 😐

2706