2733
2734
من یه مدت بود ابروهام کم پشت شده بودن  هر شب قبل خواب روغن بادوم تلخ میزدم و ماساژ میدادم بعد ...

چ خوب... نمیشه بادوم تلخ رو با کرچک. مخلوط کرد و زد؟ 

ن منم شنیدم فقط... احساس میکنم باید هر کی امتحان کنه را های مختلف رو ببینه کدوم براش جواب میده... من ...

اره انگاری چن نفری نتیجه گرفتن ولی  میگن نباید زیاد رو ابرو باشه خطرداره

خواهم‌ک‌ ب خلوتکده ای ازهمه دور من باشم ومن باشم‌ومن ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من البته ابروهام از اول فابریک خوب بوده ها ولی میگن خیلی خوبه من حتی ب مزه هامو میزنم اخرشبا قبل خوا ...

پس منم بزنم... مژه هام پرن فقط میخوام بلندتر شن... برا این روشی نمیدونی؟ 

2728
من حالت تهوع اره خیلی دارم. ۶۰ کیلو ام والا چاق نیستم قدم ۱۶۰ چی بگم خیلی همه چی گرونه ویزیتشم ک ...

خب بخاطر همینا برات زیاد نوشته من ۷۱ کیلوام قدم ۱۶۰ گفت زیاد مولتی ویتامین بخوری خیلی چاق میشی😂😐

حالت تهوع اینام اصلا ندارم..آره والا خیلیییی گرونه هزینه ها

میخوای پیش خودش زایمان کنی؟طبیعی یا سز؟

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
خب بخاطر همینا برات زیاد نوشته من ۷۱ کیلوام قدم ۱۶۰ گفت زیاد مولتی ویتامین بخوری خیلی چاق میشی😂😐 ...

عههه خو تو خیلی خوبی خوشبحالت منو ویار کشت من ۶۵ بودم تو ۳ هفته شدم ۶۰...انقدر عق زدم

من احتمالاپیش خودش سزارین اختیاری بکنم زایشگاه مریم

ولی بازم ممکنه عوضش کنم چون یکم اخلاقش تنده..دوست دارم تخت جمشید سزارین شم ولی اونجا نمیاد

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
بمب نسازی 😁 من روزها روغن میزدم میشستم شب وازلین میزدم  کرچک زدم مژه هام خوب بود

اخه من بچه کوچیک دارم تایمم کمه ی حموم دسشویی رفتنمم بدو بدوه بچم میاد پشت در گریه میکنه😂... گفتم قاطی منم ی بار شبا بزنم فقط😂

دو سه سال ک خیلی خوبه... یعنی سایه طبیعی تر از فیبروزه؟ اگ تهران انجام دادی ادرس بدی ممنون میشم

نه گلم من مشهدم عزیزم به نظرم هرکدومشون برای یه فردی مناسبن برای یکی نه میکرو هم شنیدم خیلی راضی بودن اما ابروی من چون زیاد خالی نبود فقط یه قسمتایی مثل تاج ابروم و قسمت هشتی ابروم کم خالی بود وهمیشه باید مداد میکشیدم سایه خوب بود برام خودم میخواستم هاشور سه بعدی انجام بدم اما ارایشگرم گفت پشیمون میشی سایه برات بهتره

2740
عههه خو تو خیلی خوبی خوشبحالت منو ویار کشت من ۶۵ بودم تو ۳ هفته شدم ۶۰...انقدر عق زدم من احتمالاپیش ...

آخی الهی🥺خیلی سخته ویار

به اخلاقش چیکار داری سز که اصلا دکتر کاری با ادم نداره کارش خوب باشه موردی نداره از نظر زایمان کسی دوروبرت تجربه نداره پیشش؟

بیمه تکمیلی داری؟

من اونسری بهش گفتم اگه بخوام سزارین بشم شما انجام میدین به خواست خودم یکم نصیحت کرد که طبیعی با بی حسی بهتره و اینا بازم کسی مجبورت نمیکنه هرکدومو ک بخوای

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
نه گلم من مشهدم عزیزم به نظرم هرکدومشون برای یه فردی مناسبن برای یکی نه میکرو هم شنیدم خیلی راضی بود ...

خب منم اینطوریم... وسطش پره... تاج و دمش کمه... 

وای من دقیقا همجای ابروم پرپشته ب جز تاجش رفتم میکرو کردم پشیمونم سنمو برده بالاتر بعدم مشخصه بنظرم ...

من تاج و دم رو ک سایه ابرو میزنم راضی کننده میشه... فقط گفتم میکرویی چیزی کنم کمتر سایا بزنم... ک اونم شما میگید خوب نیس

راحت باشید😂

راحتیم والا😂⚘

ببخش وسط تاپیکت❤

خب منم اینطوریم... وسطش پره... تاج و دمش کمه... 

اگه با روغن های گیاهی خوب بشه که بهتره اما مال من میزدم اثر نداشت از مدادم خسته شده بودم رفتم سایه زدم ولی میگم واقعا درد کشیدم برای ترمیم سال دیگه شاید برم نزدیک عید موندم چطور دردش رو تحمل کنم 

2706