2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن منم شنیدم فقط... احساس میکنم باید هر کی امتحان کنه را های مختلف رو ببینه کدوم براش جواب میده... من ...

نکنیا پوستتو میسوزنه منم استفاده کردم زخم شد

روغن کرچک وسرم ابروی سریتا خوبه

خودت░باش.░یه░اصل░خیلی░بهتر░از░یک░نسخه░است.
آها خب خیره ایشالله نگران نباش منم شنبه میبرم هنوز ج آز خونم نیومده ینی اگه اولی ریسک نداشته باشه ...

اگر اولی ازمایشت ریسک نداشته باشه دومی رو فقط سونوگرافیش رو میری .اگر ریسک داشته باشه دوباره هم ازمایش هم سونو.تو میری پیش ماندانا؟۴ شنبه هفته قبل ۵۷۰ هزار تومن برای من قرص نوشت همشم مکمل!!

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
2728
2738

من یه مدت بود ابروهام کم پشت شده بودن 

هر شب قبل خواب روغن بادوم تلخ میزدم و ماساژ میدادم بعد صبح میشستم 

واقعا تاثیر داشت

آهااااای تویی که داری امضامو میخونی میدونم سختی های زیادی داری اما بخنددنیا به انرژی لبخندت احتیاج داره❤️.  https://harfeto.timefriend.net/16443465828038 چالش حرف ناشناس 
اگر اولی ازمایشت ریسک نداشته باشه دومی رو فقط سونوگرافیش رو میری .اگر ریسک داشته باشه دوباره هم ازما ...

اها

اره پیش ماندانا میرم..عه چند کیلویی؟حالت تهوع داری؟

شاید بخاطر اینا برات زیاد نوشته اخه زن داداشه من لاغره خیلی زیاد براش مکمل نوشت 

برای من ۳ نوع ویتامین نوشت شد ۲۷۰ تومن

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
خب چقد دوام داره؟ باید باز ترمیمش کنی؟ 

اره باید ترمیم بشه البته من ارایشگرم گفت جوری برات کار میکنم که تا دوسه سال نخوای ترمیم کنی یکی از دوستای مامانمه ولی متاسفانه اینقدر درد داشتم نمیزاشتم خوب کار کنه و همش موقع کار دستش رو پس میزدم اما بازم خوب شد ابروهام

برو پیج این خانم یه روغن گیاهی ترکیب میکنه برای ابرو واقعا معجزه میکنه.اطلاعاتشم بالاست راجع ب زیبای ...

این که تبلیغ روغناشه چیزی یاد نمیده

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن
اها اره پیش ماندانا میرم..عه چند کیلویی؟حالت تهوع داری؟ شاید بخاطر اینا برات زیاد نوشته اخه زن داد ...

من حالت تهوع اره خیلی دارم. ۶۰ کیلو ام والا چاق نیستم قدم ۱۶۰

چی بگم خیلی همه چی گرونه ویزیتشم که شده ۸۰.من هر هفته هی به یه بهانه میرم

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
اره باید ترمیم بشه البته من ارایشگرم گفت جوری برات کار میکنم که تا دوسه سال نخوای ترمیم کنی یکی از د ...

دو سه سال ک خیلی خوبه... یعنی سایه طبیعی تر از فیبروزه؟ اگ تهران انجام دادی ادرس بدی ممنون میشم

2706