2737
2734
سرم ابروي سريتا بگير هر روز صبح و شب بعد از شستشوي صورت بزن و بعدش كرم ابروي سريتا هميشه همينطور كه ...

ممنون عزیزم... تبروم خودش خیلی ضخیمه... فقط خالی شده جاهاییش... اینم امتحان میکنم... ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام فداتشم خوبم تو چطوری؟ اره وحشتناک دیر میگذره😑😑😑 تو غربالگریو بردی به دکتر نشون بدی؟

ن هنوز...من ۴شنبه میرم نشون بدم جواباش اومده یکیش یکم ریسک داره احتمالا غربالگری دوم هم باید بدم

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
2740
میگن سیر خوبه . کسی امتحان کرده؟

ن منم شنیدم فقط... احساس میکنم باید هر کی امتحان کنه را های مختلف رو ببینه کدوم براش جواب میده... من ک هیج راهی رو تا حالا امتحان نکردم.. 😬

وازلین خالی؟ شب و روزش فرق نداره؟ بعد اینکه بزنی کی میشوری؟ 

من البته ابروهام از اول فابریک خوب بوده ها ولی میگن خیلی خوبه من حتی ب مزه هامو میزنم اخرشبا قبل خواب اصلا هم نمیشورم میزارم جذب سه ن فرقی نمیکنه هر تایمی ک زدین

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️
ن هنوز...من ۴شنبه میرم نشون بدم جواباش اومده یکیش یکم ریسک داره احتمالا غربالگری دوم هم باید بدم

آها خب خیره ایشالله نگران نباش

منم شنبه میبرم هنوز ج آز خونم نیومده

ینی اگه اولی ریسک نداشته باشه دیگه غربالگری دومو نمیفرستن؟

اخه غربالگری دوم تعیین جنسیتم میکنه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
راضی هستی منم دلم میخواد بزنم، پوستمم چربه

اره عزیزم خیلی راضیم من فاصله چشم و ابروم کم بود اینطوری رفته یکم بالاتر و بهتر شده پوست من معمولی رو به خشک ارایشگرم خیلی کارش خوب بود میخواستم هاشور کنم گفت خوب نیست سایه خیلی بهتره برات بعد از اینکه زخم ها افتاد یه جوری بود اما کم کم جا افتاد و باعث شد ابروهام پرتر بشه فقط خیلی دردکشیدم البته من کم طاقتم

2706