2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه ماها هر چیو میدونیم کمکمون میکنه الان سینوس 2ضرب در کسینوس 25چه کمکی به ما میکنه؟

نمیدونم اگه میدونستم شاید کمک می‌کرد خدایی سوال ریاضی نپرس😂حقوقی بپرس حقوق بلدم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

وقتی تاریخ زنان زمان قاجارو میخونم خداروشکر میکنم اون زمان دنیا نیومدم ....

2740

صد سال پيش زنارو برده خودشون ميدونستن

زنا هم عادت داشتن با اين وضع زندگي كردن مرداشونم سالار و سلطان

الان اگاهي بالا رفته زنا ارزش خودشونو شناختن سوادشون بالاس 

قطعا با پيشرفت زن خيلي چيزاا تغيير كرده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مردا مرد بودن نه الان ا وا خواهریو خاله زنک وبیشعور هیبت داشتن نه مثل شوهرم ازصبح تاشب با بچه ها خواهراش و برادراش تو واتساپ فیلم وعکس ودل وقلوه میدن مابریم سمتش هارمیشه گازمیگیره

اون موقع ها خانواده حرمت داشت

حیا بود قبح بود احترام بود 

خداییش خوشبخت تر هم بودنا

همچنین قانع تر

اون موقع ها اگه شوهر زنشو به فامیلی خودش(شوهر‌) صدا میزد ینی ته خوشبختی شونو میرسوند انگار به همه فهمونده این زن مال منه

الان هرچیم جلو فک و فامیل همدیگه رو میبوسن بغل میکنن عجیجم عجقم صدا میزنن 

بازم خوشبخت نیستن و زنه همش میگه تو منو دوست نداری

اون موقع ها پسر 20 ساله هم حق نداشت سر سفره شام نباشه و بیرون باشه 

الان میبینی بدون اجازه فقط میگن ننه من 1 ماه میرم شمال با هانی و ژیلا زنگ هم نزن فعلا😐

100سال پیش مرد سالاری الان زن سالاری😁

الان تو جامعه ایده الش برابریه 

البته اینجا ک ایده ال نیس

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
مگه ماها هر چیو میدونیم کمکمون میکنه الان سینوس 2ضرب در کسینوس 25چه کمکی به ما میکنه؟

خیلی حالم بد بود کلی به حرفت خندیدم 😂😂😂

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2706