2733
2739
عنوان

شوهرم از خونه رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2293 بازدید | 67 پست
مازنا بیشترازهرچیزی تو زندگی به محبت وتوجه نیازداریم بقیه چیزها خداخودش کمک میکنه هیچکی از گرسنگی ول ...

محبت محبت میاره شما زنا اگه یه قدم بردارید مردا صد قدم بر میدارند خواهرم مرد را فقط با خوش زبونی باید رامش کرد اگه بخوای باهاش لجبازی کنید اون بدتر میکنه

من خودم مرد هستم مردا این زمونه از صبح تا شب برا اینکه زن وبچه شون توی رفاه باشن به اب و اتیش میزند ...

واقعا من هم به چنین تناقضی رسیدم که به سختی میتونم درست رفتار  کنم

از طرفی همسرم برای کار و رفاه ما زحمت میکشه از طرفی دیر میاد خونه و ایشون توی پروندش خیانت داره و داریم با هم زندگی میکنیم 

حالا چه شود ؟

ولی وقتی بخوام برخورد کنم شاید رفتار خشک رو انتخاب کنم 

چون در نهایت همه چیز به نام خودشه و بیشتر برای خودش کار میکنه تا ما.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب جواب شام پختنش و هم دیدی که چطور گرفت آقا تنهایی رفت شام بیرون میل کنه حالا خدا داند تنهای تنها ...

اگه همون شام که زحمت کشید پخت یمقدار زبون خوشم چاشنیش میکرد با دوتا ب  و. س همراش میکرد بخدا قسم اونم از کرده خودش پشیمون میشد

2731
واقعا من هم به چنین تناقضی رسیدم که به سختی میتونم درست رفتار  کنم از طرفی همسرم برای کار و رف ...

من ممکنه صدها کیلومتر از شما فاطله داشته باشم و نمیتونم زندگی شمارو قضاوت کنم اما کلی اگه با هر مردی با سیاست و زبون خوش رفتار کنید بیشتر به نتیجه میرسید

محبت محبت میاره شما زنا اگه یه قدم بردارید مردا صد قدم بر میدارند خواهرم مرد را فقط با خوش زبونی بای ...

بیشترمردها معنای محبت رو نمیفهمن..ماهم توخونه عین ربات کارمیکنیم بچه بزرگ میکنیم وکارا خونه و...دلیل نمیشه اینقدمردها به ما بی توجهی کنن ما که فقط خوارک پوشاک نمیخوایم

2740
اینجور که شما دارید حکم میکنید تنها شخص با ارزش خود شمایید

واقعا به نظر شما مردی که خیانت میکنه اون هم نه با یک نفر بلکه با چندین نفر و اول از همه خودش رو به لجن میکشه

و جایگاه و ارزش خودش رو نمیدونه 

با ارزشه؟!

بیشترمردها معنای محبت رو نمیفهمن..ماهم توخونه عین ربات کارمیکنیم بچه بزرگ میکنیم وکارا خونه و...دلیل ...

خواهشن همه جمع نبندید اما خیلی عذر میخوام اما حتی حیوانات هم محبت میفهمند بعد اگه شما کار میکنید خوب اون مرد بد بختم از صبح تا شب مثل سگ پا سوخته داره جون میکنه البته خیلی معذرت میخوام که با این ادبیات حرف زدم قصد جسارت به کسی ندارم

خواهشن همه جمع نبندید اما خیلی عذر میخوام اما حتی حیوانات هم محبت میفهمند بعد اگه شما کار میکنید خوب ...

منم همینو میگم که زن ومرد هردو زحمت میکشن هرکدوم به روشی....ولی دلیل اینهمه بداخلاقی و بی محبتی مردهای این دوره زمونه رو نمیدونم ..اخه وجدانن مرد دیدی قهرکنه بره خونه مامانش ای خاک ...

واقعا به نظر شما مردی که خیانت میکنه اون هم نه با یک نفر بلکه با چندین نفر و اول از همه خودش رو به ل ...

اگه اسم خیانت فقط به زبون مرد بیاد باید بره دهنشو اب بکشه چون دهنش نجس میشه چه رسد به اینکه خدای ناکرده بخواد خیانت کنه اماباید ریشه یابی کرد که خیانت توی ذاتش  یا مورد دیگه ای داشته

منم همینو میگم که زن ومرد هردو زحمت میکشن هرکدوم به روشی....ولی دلیل اینهمه بداخلاقی و بی محبتی مرده ...

خوب شاید شیر میخواد که میره خونه مامانش خخخخخ ببخشید مزاح کردم اگه شما بهش محبت کنی اگه شوهرتون نرمال باشه باید اونم به خانم خونه و شریک خودش چند برابر محبت کنه

حالا توخودت تو این زنا چکارمیکنی اگه راست میگی

من تنها زندگی میکنم فکر نکنم بی ادبی کرده باشم هر جا دیدم میتونم با کلامم کمکی کنم یه راهنمای کوچولو میکنم همه شما هم مثل خواهرای خودم میدونم

2706