2726
عنوان

شوهرم از خونه رفته

2285 بازدید | 67 پست

انقدر لوسه.دیشب سر یه چیز بیخود بحث کردیم از دیشب قهره الانم دوساعته منو گذاشته رفته.چه واکنشی باید نشون بدم که دیگه از این غلطا نکنه؟

این پروفایل توسط دونفر استفاده میشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز دلم اون مشکل و نمیدونم ولی در مورد امضات باید بنویسی که این کاربری نه این پروفایل!😊☺

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

من یبار باشوهرم قهر بودم شب رفت خونه مامانش خوابید منم چندبسته قرص دراوردم خالیشون کردم الکی با یه لیوان اب گزاشتم بالا سرم با گریمم لباسمو سفید کردم ک فک کنه مردم😂😂😂😂 صبح اومده بود عر میزد گوه خوردم بلند شو حالا جالبیش اینه منم خوابم سنگینه دیدم عین چی منو تکون میده 

منتظرتیم خوشگل مامانی😍
اره.همیشه بی محلی میکنم تاثیری نداره

همسرمنم خیلی لجبازه و هیییچ راهی روش تاثیر نداشت تصمیم گرفتم کاری نکنم لج کنه چون تنها و تنها اخلاق بدش لجبازیشه

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

ادمی که قهر میکنه رو باید به حال خودش بزاری هر چقدر سمتش بری منتشو بکشی قهر کردناش بیشتر میشه بیمحلی کنه کم کم میفهمه این راهش نیست.اصلا اومدش هیچ واکنشی نشون نده انگار نه انگار ....بیخیالی طی کن

2706