2733
2739
عنوان

با این خواهر چیکار کنم؟

1254 بازدید | 84 پست

من خواهر ۱۸ ساله دارم ، خواهر من از نظر مالی هیچ مشکلی نداره از نظر محبت هیچ مشکلی نداره از نظر توجه هیچ مشکلی نداره خودشم بارها بارها گفته ، واسه کنکورش کلی کتاب خریدیم هر کلاسی خواس ثبت نامش کردیم 

ولی اصلا درس نمیخونه ک ما ما میگیم عیب نداره ،ولی اخلاقش خیلی بده پرخواشگرهستش سربالا جواب میده دوستی نداره باکسی هم دوست نمیشه هیشکیو قبول نداره سرمون خیلی داد میزنه ما هم هیچی بهش نمیگیم هر چقدر هم بخوایم باهاش صمیمی بشیم باهامون صمیمی نمیشه ؟این دوره گذراس؟؟خیلی ناراحتم براش خیلی 😞

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers

سن حساسیه فشار کنکور واقن زیاده دست خودش نیس عصبانیتش ..میگذره

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همش عوارض کنکوره  شما که پول دارین بهش بگین با همون پول برو دنبال علاقت😂اگه از فردا پنج صبح ب ...

بهش میگیم خودشم یرکز میگه باشه یروز میگه نه 

2740
زیاد بهش نچسبید توروخدا خوشش نمیاد ازتون⁦🤧

😐

پول میگیره غذای مادرمو میخوره مادرم تا زیر باسنشو خیلی ببخشید لباس زیرشو میشوره چرا نباید خوشش بیاد

😐 پول میگیره غذای مادرمو میخوره مادرم تا زیر باسنشو خیلی ببخشید لباس زیرشو میشوره چرا نباید خوشش ب ...

نمیدونم از خودش بپرس😂😂

ولی به احتمال زیاد همینه 

ARE YOU DUMB?? ...STUPID
چند وقته اینجوری شده؟

الان سه سالی میشه هر سال یجوری اذیت میکنه ، مادرم ازش پرسید چرا اینطوری هسی میگه شاید دو قطبی ام😐