2733
2734
عنوان

شوهرم منت سرکار رفتنشو سرم میذاره

535 بازدید | 13 پست

گاهی که دلم از دستش میگیره و بهش میگم تو از ته دل دوسم نداری منت میذاره ک بخاطر تو میرم سرکار وگرنه نمیرفتم ،منم میگم کار وظیفته مرد و کارش،اونم میگه پس دیگ‌نمیرم سرکار که بفهمی وظیفم نیس،من بد میگم آیا؟خیلی مغروره مدام ب من میگه قدرنشناس،من اصلا نمیفهمم چرا انقد پرروعه،چیکارش کنم

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی مردا با رفتارشون نشون میدن که زنشون رو دوست دارن همسر شما هم اینجوریه خب راست میگه بخاطرشما و اسایشتون داره تلاش میکنه میگه که بدونین نه که منت بذاره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
چه حرفایی میزنن از خودشون شما هم میخواستی بگی منم ترکت میکردم به درد چی میخوردی بعد ؟خونه بابام بودم ...

والا بخداهمینو بگو،روزگارمو سیاه کرده با حرفاش

2738
بگو میخوای بمون خونه من برم سر‌کار اگه خیلی بهت فشار میاد جاهامونو عوض کنیم

والا از اول نذاشت برم سرکار بال و پرمو قیچی کرد،خودش نمیذاره کار کنم بعد سرم منت میذاره

کار هم وظیفه مرد هست هم زن ،اگر منت می ذاره خودت خرجت رو دربیار ،مرد ها اگر بدونن زن شون بهشون وابست ...

نمیگذاره خواهر من از خدامه برم کار کنم

بعضی مردا با رفتارشون نشون میدن که زنشون رو دوست دارن همسر شما هم اینجوریه خب راست میگه بخاطرشما و ا ...

والا من رنگ پول ازش ندیدم.در حد وظیفش خرج میکنه،من سالهاس از پول اون هیچ لباسی و وسیله ای برای خودم نخریدم

بگو میخوای بمون خونه من برم سر‌کار اگه خیلی بهت فشار میاد جاهامونو عوض کنیم

اونم ممکن زن بیاره خونه!!!

بی خود نیست خدا گفته زن تو خونه مرد بیرون و مشغول کار😁

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒