2733
2734
عنوان

بچه من و جاریم

719 بازدید | 36 پست

سلام خانوما من و جاریم به فاصله 10 روز تو بهمن 99 زایمان کردیم هردو هم بچمون پسره من یه پسر 3 ساله هم داشتم و جاریمم یه دختر 9 ساله جاریم قبل این پسرش دوتا سقط داشته کلا خیلی دوست داشت خدا پسر بهش بده اوایل همه چی خیلی خوب بود ولی الان هرچی میگذره جاریم رفتار عجیب و غریبی نشون میده مثلا دوست نداره کسی به پسرم توجه کنه به زور پسرشو میبره پیش پدرشوهر و مادرشوهرم که نازش بدن یا نمیدونم به برادرشوهرم چی گفته که برادر شوهرم دیگه به پسرم توجهی نمیکنه اینا اصلا برام مهمه نیست ولی بعضی کاراش آزار دهندست مثلا بچش که خوابه کسی نباید تکون بخوره چون بچش بیدار میشه یا اگه من بچمو بزارم تو گهواره همش تیکه میندازه بچه تو تو گهوارست این رفتارش منم حساس کرده همش نگران بزرگ شدنشونم شما هم این مشکلات داشتین؟ باید چه رفتاری داشته باشم؟ 

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه خیلی اذیتی سعی کن کمتر ببینیش. تایم هایی که اون اونجاس شما نرید

جدیدا به خاطر خونه باغ پدر شوهرم مجبورم زیاد ببینمش

2740
ب جاریت کار ندارم فقط بچه سه ساله مگه تو گهواره میزارن؟؟؟مگه گهواره مال نوزاد نیست😐😅

خانومی خوب نخوندی من دوتا بچه دارم یه سه سال و سه ماه و یه 3 ماهه

چجور با یه بچه ی سه ساله و یه نوزاد میری خونه باغ می مونی؟ اونم تو این کرونا

نمیمونیم زیاد در حد چند ساعت بعدش خیلی رعایت میکنیم

2706