2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی بهش نگفته بود ولی خیلی ناراحت بود  

واسه منم پیش اومده.یه پسر عمه ی خل وضع دارم یکبار من ۳۰ سالم بود فکر کنم یا سی سالم نشده بود. گفت تورو هم دیگه کسی نمیاد بگیره موندی ترشیدی.من انقدر حالم بد شد.حالا من دختری بودم که ر به ره خواستگار داشتم همه هم میدونستن ولی حرفش داغونم کرد گفتم ببینا اینم واسه من داره راجبه زندگیم اظهاره فضل میکنه

خوبه که اینجوری بودن.حداقل دغدغه ی اینو نداری بخوان از سرو شکلت ایراد بگیرن.حالا خواستگاری چی شد؟

خواستگاری عالی پیش رفت. البته ما قبلش ۱۰۰ بار همو با خانواده هامونو یکجا دیدیم. امشب رسمی بود . قرار شد ۲،۳ ماه دیگه عقد و‌عروسی با هم باشه. منم گفتم همه حق طلاق و کار و‌تحصیلات و‌مسافرت رو میگیرم مهر رو‌میبخشم. قبول کردن .

2738
خواستگاری عالی پیش رفت. البته ما قبلش ۱۰۰ بار همو با خانواده هامونو یکجا دیدیم. امشب رسمی بود . قرار ...

به به بسلامتی عزیزم.خوشبخت بشی ایشالا😍😍😍.اینجوری به نفعته یعنی مهرو بخشیدی؟همسر چیکاره است عزیزم؟

یک دخترس گیر داده ب داداشمم ک دوستت دارم و اینا داداشم زیاد محلش نمیده.مامانم میگه اگه میخادت بریم خ ...

طفلی دختره

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 
به به بسلامتی عزیزم.خوشبخت بشی ایشالا😍😍😍.اینجوری به نفعته یعنی مهرو بخشیدی؟همسر چیکاره است عزیزم؟

سلامت باشی . اره ما خانوادگی مهریه نداریم. حقمون رو‌میگیریم مهر رو میبخشیمچه‌دختر چه پسر.پسردایی هامم همین بودن. حق رو دادن مهر کنسل شد. علی تا ساعت ۷ عصر حسابداره شرکته ۲۷ سالشه هم سن منه. تکنسین تعمیر بورد یخچال و ماشین ظرفشویی هم هست. 

بگو تعریف کن خواهر؟😄

اقا منو راهنمایی کنید من بعد چهار ماه دارم میرم شهری ک‌جاریم اینا هستن دوتاشون ی جورین باهاشون راحت نیستم چ رفتاری بکنم؟؟کلا نادیدشون بکیرم؟؟با یکیشون قهرم یکیشونم ب جوریه😐🖐️

کاش همه باهم دوست بودیم و رفت و آمد میکردیم توو واقعیت😊

منم هیچ دوستی ندارم تنهام،هر چن وقت گروه نیزنیم چن شب درد دل میکنیم بعدش نامدید میشن،هیجی مثل واقعیت خوب نیس،رفت و امد کنی،عصری بری خونه هم دیگه جایی بخوری حیف

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 
واسه منم پیش اومده.یه پسر عمه ی خل وضع دارم یکبار من ۳۰ سالم بود فکر کنم یا سی سالم نشده بود. گفت تو ...

😂😂😂

بله متاسفانه خانوما روحیشون حساسه انسان خودش میدونه وضعیتش چطوره ولی وقتی یکی بیان میکنه خیلی سخته

2706