2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امروز ی دختری باهام درد دل کرد بنده خدا نزدیک ۴۰ سالشه ی پیرمرد آشناشون بهش گفته دیگ منتظر پسر نباش باهات ازدواج کنه گفت یعنی منظورش مرد سن بالاس 

و خیلی حرفا بش زده بود گفت با خاک یکسانم کرده

خیلی براش ناراحت شدم 

بنظرتون خانوما چی میشه آدما راجب همه چی نظر ندن یا حرف نزنن😐

2738
بگو تعریف کن خواهر؟😄

والا دوست پسر من اومدن خواستگاریم پریروز. این ۳ تا خواهر داره حالا یکیش امریکاست که هیچی. اون دو تا خواهراش یک انتیکایی هستن

فکن روز خواستکاری رفته بودن ارایشگااااااه موهاشونووو‌ شینیون کرده بودننن😂😂🤦🏻‍♀️

یکیشون که ابروهاش مدل تتو شیطونی ۱۵ سال پیشه

اون یکیش به‌روز پلنگه 😂

موها هایلایت وحشی ، پوستشم برنزه کرده بود روز خواستکاری هی بند تاپشو اینور اونور میکرد که ای‌ مردم ببینین رد بیکینی منووو. بعد دامن تنگ چرم پوشیده بود 😂😂 

مادر نامزدمم جلو همه بمن میگه عزیزم همیشه انقدر کم ارایشی؟ حالا من هم ریمل داشتم هم رژ کالباسی 😂😂 نامزدمم گفت همین رژشم زیادیه تازه ارایش بهش نمیاد شبیه پلنگا میشه 😂😂😂😂😂

باید قیافه جفت خواهراشو‌میدیدی

مثه بستنی یهو وا رفتن رو‌مبل 

چی بهش بگه گفت مرد سن بالا و پیر و گفت دوست بابامه راننده آژانس بوده رسونده بودش تا خونه سوال کرده ب ...

باید بهش میگفت حاج آقا شما حواست به رانندگیت باشه و اینکه همه چیز ازدواج نیست. که حالا پسر باشه یا پیره مرد

2706