2733
2734
عنوان

مامانا بهم بگن کسی هست...

254 بازدید | 18 پست

کسی هست با وجود تنبلی تخمدان باردار شده باشه؟چیکار کنم بشه نمیشه😣

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا انقد همه تنبلی تخمدان دارن

ی حسی بم میگه منم دارممم😑💔

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
2742

من تنبلی داشتم و الان پسرم دوسال و پنج ماهشه .بخواد بشه میشه .نا امیدنباش

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  

من خیلی شدید دارم پریود نا منظم موهای زاید وحشتناک هورمون مردانه زیاد ولی دوتا بچه دارم اصلا دکتر رفتم فقط به خدا توکل کردن اولی 5 ماهه باردار شدن دومی رو 2 ماهه و سومی رو به سالهواقدامم نشده

من تنبلی تخمدان داشتم الان دوتا بچه کوچیک دارم تو اتاقشون خوابیدن

نصیحت من به شما فقط و فقط توکل بخدا و صبر  داشته باش و استرس نداشته باش

به خداوندی خدا دوای درد شما ایناست

تجربه کردم میگم

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
2740
چرا انقد همه تنبلی تخمدان دارن ی حسی بم میگه منم دارممم😑💔

بیشتر زنان جهان دارن این بیماریو. انگشت شمارِ کسی ک تو عمرش تنبلی نگرفته باشه

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
اره ولی باید تحت درمان باشی

میرم دکتر همش مدروکسی و ال دی میده ک لافایده

چرا انقد همه تنبلی تخمدان دارن ی حسی بم میگه منم دارممم😑💔

ببین دکترا منبع درامدشون از چیه ، چی بگن تا مردم برن؟

من خودم پیش چندتا متخصص رفتم همشون گفتن تنبلی داری هیچ وقت طبیعی باردار نمیشی

تصمیم گرفتم برم تحت درمان مراکز اموزشی بشم که هم صاحب بچه بشم هم کمتر هزینه کنم، اونجا ازمایش از من و شوهرم گرفتن گفتن من سالمم و شوهرم تحرک اسپرم نداره باید ای وی اف کنید 

سه ماه نرفتم دکتر ،امیدمو بستم بخدا الان دوتا بچه دارم خداروشکر

ایشالا قسمت همه بشه

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
بیشتر زنان جهان دارن این بیماریو. انگشت شمارِ کسی ک تو عمرش تنبلی نگرفته باشه

واقعاااا؟

پس چرا ی عده در جا حامله میشن

ی عده ک میگم زیاد دیدما کمتر از ی سال بعد از عروسی حامله میشن

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
من خیلی شدید دارم پریود نا منظم موهای زاید وحشتناک هورمون مردانه زیاد ولی دوتا بچه دارم اصلا دکتر رف ...

وای خدا حفظشون کنه🤩من تنبلی شدید ندارم اما چهارماهه جواب نگرفتم

ببین دکترا منبع درامدشون از چیه ، چی بگن تا مردم برن؟ من خودم پیش چندتا متخصص رفتم همشون گفتن تنبلی ...

ای بابا

چ بی وجدانن بعضی از دکترا

چ حس خوووووبی😍

الهی قسمت همه منتظرا

مخصوصا استارتر

2706