2737
2739
عنوان

دوران نامزدی چند ماه باشه خوبه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من کمتراز یسال دوس دارم مثلا۶ماه دیگ خیلی ک بشه یسال...

ولی متاسفانه مال خودم تا برج ۸میشه دوسال و دوماه

بخاطر رسم مسخره مادرشوهرم ک تاسالگرد داداشش واستاده ک مهرماه سالگرد بدن☹️😢🤦💔

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱

ی ماه نامزدی و۹ماه عقد بودیم

اونجوری که میگن دوران شیرین و...نبود.دوتا فرهنگ جدا از هم بودیم و ..اما بعداز ازدواج عالی شد.بیشتر هم مقصر خانواده ی من بودن.مدام میگفتن رسم ما اینه رسم ما اونه...

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

اگه منظور عقده اینجا از سه ماه هستن  ولی به نظر خودم شیش ماه اوکیه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2738
ی ماه نامزدی و۹ماه عقد بودیم اونجوری که میگن دوران شیرین و...نبود.دوتا فرهنگ جدا از هم بودیم و ..ام ...

خوشبخت باشی عزیزم 

مهم شمایین

👩🏻‍🍳🧶🏃🏻‍♀️💄🎬💃🏻🎨🏋🏻‍♀️🌵
من کمتراز یسال دوس دارم مثلا۶ماه دیگ خیلی ک بشه یسال... ولی متاسفانه مال خودم تا برج ۸میشه دوسال و ...

خو شاید این وسط باز کسی چیزیشدبشه.تا کی باید بمونید؟

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

بستگی به شرایط خودت داره

من دانشجوم و وقتی نامزد کردم خوابگاه بودم و تا تموم نشدن درسم نمیتونم عروسی کنم بخاطر شهر دور و خوابگاه 

دختر داییمم مشکلات منو نداشت شیش ماه بعد عقد عروسی کرد...

:)
من نمیفهمم نامزدی یعنی چی؟ 😅 من دوستی ۶ سال  نامزدی ( خانواده ها میدونستن بعد خواستگاری تا ع ...

خوشبخت بشید عزیزم❤

تو دوستی طولانی ترین قهرتون چند روز بوده؟

دوستای خوبم دعا کنید من و عشقم هر چی زودتر بهم برسیم😔❤
2706