2726
عنوان

دوران نامزدی چند ماه باشه خوبه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کمتراز یسال دوس دارم مثلا۶ماه دیگ خیلی ک بشه یسال...

ولی متاسفانه مال خودم تا برج ۸میشه دوسال و دوماه

بخاطر رسم مسخره مادرشوهرم ک تاسالگرد داداشش واستاده ک مهرماه سالگرد بدن☹️😢🤦💔

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱

ی ماه نامزدی و۹ماه عقد بودیم

اونجوری که میگن دوران شیرین و...نبود.دوتا فرهنگ جدا از هم بودیم و ..اما بعداز ازدواج عالی شد.بیشتر هم مقصر خانواده ی من بودن.مدام میگفتن رسم ما اینه رسم ما اونه...

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

اگه منظور عقده اینجا از سه ماه هستن  ولی به نظر خودم شیش ماه اوکیه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
ی ماه نامزدی و۹ماه عقد بودیم اونجوری که میگن دوران شیرین و...نبود.دوتا فرهنگ جدا از هم بودیم و ..ام ...

خوشبخت باشی عزیزم 

مهم شمایین

👩🏻‍🍳🧶🏃🏻‍♀️💄🎬💃🏻🎨🏋🏻‍♀️🌵
من کمتراز یسال دوس دارم مثلا۶ماه دیگ خیلی ک بشه یسال... ولی متاسفانه مال خودم تا برج ۸میشه دوسال و ...

خو شاید این وسط باز کسی چیزیشدبشه.تا کی باید بمونید؟

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

بستگی به شرایط خودت داره

من دانشجوم و وقتی نامزد کردم خوابگاه بودم و تا تموم نشدن درسم نمیتونم عروسی کنم بخاطر شهر دور و خوابگاه 

دختر داییمم مشکلات منو نداشت شیش ماه بعد عقد عروسی کرد...

:)
من نمیفهمم نامزدی یعنی چی؟ 😅 من دوستی ۶ سال  نامزدی ( خانواده ها میدونستن بعد خواستگاری تا ع ...

خوشبخت بشید عزیزم❤

تو دوستی طولانی ترین قهرتون چند روز بوده؟

دوستای خوبم دعا کنید من و عشقم هر چی زودتر بهم برسیم😔❤
2706