2737
2739
عنوان

وای این مایی اسمر‌ نی نی سایتو میگه ها😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 11807 بازدید | 96 پست
این تاپیکو الان استوری میکنه مورد عنایت قرارمون میده

علافه دیگه😂😂😂😂😂 خوبه حالا هنر خاصی نداره فکرمیکنه خار چشمم شده!!! 

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ب اون مایی نه ب اون یکی مایی ک شوهرش هادی ازش ۱۳ سال بزرگتره انقدر ک ماهه حد نداره😍 مایی هم شدی ...

وای 😂😂حالا توی استوریش نوشته رفتن جمع شدن تو یه سایت تاپیک زدن والا ما اینجا جمع شدیم فقط واسه خوارشوهر و مادرشور کاری به تو نداریم که عه😂

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
علافه دیگه😂😂😂😂😂 خوبه حالا هنر خاصی نداره فکرمیکنه خار چشمم شده!!! 

اره خوبه خودمون روزی دو وعده غذا میخوریم

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2731
وای 😂😂حالا توی استوریش نوشته رفتن جمع شدن تو یه سایت تاپیک زدن والا ما اینجا جمع شدیم فقط واسه خوا ...

والا بلا من اصلا اینو نمیشناسم باور کن نصف فالووراش فیکن🤣🤣🤣

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

ماااایییی جوووون

صدای مارو میشنوی از نی نی سایت

میگ میگ😋😁

parisa_azeri_qizسابق🙃   گویی تمام دارو و ندارت را درون قایقی بگذاری و گرفتار طوفان شده و بعد از واژگونی و ویرانی..در دل بی کران دریا روی تخته چوبی فقط زنده ماندن را برده باشی..🙃
اره خوبه خودمون روزی دو وعده غذا میخوریم

از قدیم میگن وای به روزی که نادان سخن از فضل زند..!!! وصف حال ایشونه😉😁😎🤣🤣🤣🤣🤣

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2738
والا بلا من اصلا اینو نمیشناسم باور کن نصف فالووراش فیکن🤣🤣🤣

اره خدایی ببین غیبت نمیکنم تهمتم‌نمیزنم فالور فیک ک زیااااد داره اگ بری تو فالوراش سرچ کنی حروف انگلیس چرتو پرت کلی اکانت میاره بالا جدیدا دیگ فالور فیک نمیزنه ولی حدودا ۱۰۰ کا ک شد یه عالللللللمه فالور فیک‌زدد

📸📸📸

🤗تنکس تنکس

parisa_azeri_qizسابق🙃   گویی تمام دارو و ندارت را درون قایقی بگذاری و گرفتار طوفان شده و بعد از واژگونی و ویرانی..در دل بی کران دریا روی تخته چوبی فقط زنده ماندن را برده باشی..🙃

نمیشناسمش 

ولی اگ پست منو میبینی اونی ک سوخته از ته توییی خانومه لمبون😂😌

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

بانو اتم میشکافن ....عه ما در جریان نبودیم اسم این دانشمندو نشنیدم اصن خدارو شکر اینستا ندارم 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
2706