2737
2734
عنوان

وای این مایی اسمر‌ نی نی سایتو میگه ها😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 11807 بازدید | 96 پست
نمیشناسمش  ولی اگ پست منو میبینی اونی ک سوخته از ته توییی خانومه لمبون😂😌

😂😂😂😂😂

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
بانو اتم میشکافن ....عه ما در جریان نبودیم اسم این دانشمندو نشنیدم اصن خدارو شکر اینستا ندارم 

وای 😂😂😂😂😂😂😂😂

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا در جریان نیستم،لطفا یکی بگه بعد اینکه غذا میخورن ،بهشون امتیاز میدن؟مسابقه س؟

فالوراشون میره مثل چی بالا بعد میان عییین چی بشون تبلیغات میدن و پولدار میشن😐

خیلی کارشون زشته خیلیا ندارن این چیزایی که اینا میخورنو بخرن بخورن و همش حسرت میخورن  من خودم ...

اره والا دقیقا‌ فک کن یکی بیاد اینارو سرشب ببینه و خیلی گشنش بشه ولی دسترسی نداشته باشه این گناهه خب

2728
[QUOTE=1909258 79]فالوراشون میره مثل چی بالا بعد میان عییین چی بشون تبلیغات میدن و پولدار میشن😐[/QU ...

😂😂😂😂💕💕