2737
2734
عنوان

کیا پدر شوهرشون فوت شده و مادر شوهرشون تنهاس؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1578 بازدید | 49 پست
منزلتون رو‌ ببرید نزدیکش با ۲-۳ تا کوچه فاصله  شبها یکساعت برید سر بزنید بهشون

کاش ب یکساعت شوهرم قانع بود.

میگ خونه بزرگه و نا امن چجور تنها شب بمونه..با اینک مادرش ترسو ولی مغرور و حتی درخواست نمیکنه ک بیاید پیشم ..البت ب ما نمیگه ب بقیه بچهاش التماس میکنه ک نیاید مریض نشید ولی شوهر من باید همه کارا بکنه نمیگه خدا نکرده مریض میشه تو این شرایط هی در رفت و امد

👪
خیلی سخته درکت میکنم من مادر شوهرم فعلا که با برادرشوهرم که مجرد زندگی میکنه ولی یک وختایی که اون می ...

بخدا اینطوریم خوبه...تو خونه خودتی حالا ی هفته هم بیاد..ولی اینک عصر تا ظهر ی جا بعد بیای ی سر ب خونت بزنی ...بعد هر شب جا خوابت عوض بشه....کار خونه خودت ..کار اونور...نک همه کارا ولی بیکارم ک نمیشه نشست...روانییی شدم بخدا دست و گردنم شدید درد میکنن.ولی کی ک بفهمه ..فک میکنن غر میزنم ..من از اینده میترسم...تازه اقدامیم هستم...با این استراسا و بی خوابیا 😔

👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ندارم هنو ۱۱ ماه عروس شدم ..با اینک همین خانم کل ارزوها ازدواجمونو ب اتیش کشید و پدر شوهرمو قبل ...

پس  شرایط  شوهرت می دونستی و قبول کردی باهاش ازدواج کنی 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2728
عزیزم نیازی به هم خونگی نیست و ایشون هم با تقدیر که سرنوشت همه هست باید کنار بیان بالاخره یا زن یا م ...

ب شوهرم میگ بیا نصف خونه بخر سهم خواهر و برادرت بشین اینجا...ی اتاق بده من...ولی من اصلا نمیتونم هر روز باهاش باشم....بعد سر همین خونه ۳ سالللل مارو واقعا عذاب داد عروسی نگرفتیم کل خوشیامونو گرفت ..الان ک اون بنده خدا ک هیچ کاره بود فوت شده میگ بیاید خونه و...

خیلی صحبت میکنه  ینی ب یاد ندارم ۵ دیقه سکوت کرده باشه .....اصصصصصلا یا با من یا همسرم یا تلفن تا قطع میکنه باز با تو.اصلا هر چیزو ۱۰۰۰ بار میگ حتی اگ سرت تو گوشی و کتابم باشه اهمیت نمیده و میگه منم ادم کم حرفیم بخدا روحم داغوووونه

👪
مادرخوانده همسرم بعد فوت پدرشوهرم تنها شدن خواهر مجرد همسرم کیش کار میکردن انتقالی گرفتند تهران ا ...

کاش منم اینطوری بودم...امیدی ب ازدواج بود یا ب هفته ای چند بار سر زدن راضی بودن

👪
پس  شرایط  شوهرت می دونستی و قبول کردی باهاش ازدواج کنی

ن تازه فوت شده پدرشوهرم 😔با اینک قبل فوتش ما قهر هم بودیم بخاطر مادرشوهرم ...این وسط جوونی ما رفت و اون بنده خدا😔

👪
بچه ندارم هنو ۱۱ ماه عروس شدم ..با اینک همین خانم کل ارزوها ازدواجمونو ب اتیش کشید و پدر شوهرمو قبل ...

خب خودش باید دنگ خودشو بسازه....شما بگین چون بچه ها قطعا میخان به مادرشون سر بزنن خونه مستقل باشه راحت ترن و بهتره...اصلا زیر یه خونه نری 

2740
ب شوهرم میگ بیا نصف خونه بخر سهم خواهر و برادرت بشین اینجا...ی اتاق بده من...ولی من اصلا نمیتونم هر ...

بگو من پول ندارم بخرم....جامم راحته اگه سهمشونو میبخشن باشه منم مراقبت میکنم....ولا من خونه کامل به اسمم بزنن با مادر شوهرم شریک نمیشم ۷ساله عروسشم هنوز بهم نگفته بالا چشت ابرو خیلی هم خوبه ولی آدم باید پیش بینی همه چیزو بکنی که حرمت ها و دوستی ها رو حفظ کنی

بگو من پول ندارم بخرم....جامم راحته اگه سهمشونو میبخشن باشه منم مراقبت میکنم....ولا من خونه کامل به ...

من با اینک کل حرمتا رو شکسته و خیلیم زبونش دراز در عین محبتش ک کاش نداشت بیشتر رو مخ....

هه واسه همون خونه نزاشت شوهرم طبقه بالا بسازه مراقب پدرش باشه جنگ راه انداخت عروسی نگرفتیم ۳ سال عقد بودم خون کرد ب دلمون خودشم نتونست پدر شوهرمو مراقبت کنه تا مرد...حالا بیاد مفتکی خونه بده ب ما😂😕

👪
من با اینک کل حرمتا رو شکسته و خیلیم زبونش دراز در عین محبتش ک کاش نداشت بیشتر رو مخ.... هه واسه هم ...

من برای اینکه درست تر آدم ها رو قضاوت و راهنمایی کنم خودمو جاشون فرض میکنم...با این چیزایی که شما گفتی من به هیچ عنوان نمیرم پیشش

اگه وضع مالیشون خوبه ی پرستار بگیرین 

تو ی خونه نمیشه فوقش دوطبقه باشه خونه که خیالش راحت باشه دیگه کنارشین 

پدرشوهر منم فوت شده خواهرزاده همسرم میمونه پیشش شبا

مامان دوتا دخمل ناز 😍
نمیشه همسرت تنهایی بره دیدن مادرش 

دیدن مشکلی نیست میگه شب تنها نمونه.... و حتی خودشم با مادرش و زندگی باهاش موافق نیست ولی خونه بزرگ و مادرش ترسو و البته غیرت همسرمم نمیزاره...منطقه هم گرون جوری نیس بتونیم خونمونو بیاریم این منطقه...

اگ ب سر زدن بود ک هر روزم میومدیم..ولی الان دو هفتس واقعا از زندگی افتادیم....

👪
اگه وضع مالیشون خوبه ی پرستار بگیرین  تو ی خونه نمیشه فوقش دوطبقه باشه خونه که خیالش راحت باشه ...

متاسفانه نوهاش بزرگش ۸ سالشه...وگرن این خیلی خوب اگ کسی بود ک فقط شبا بیاد پیشش ما روزا سر بزنیم یا همسرم بیاد سر بزنه...ولی مشکل شباس...نصف روزمون اینور نصف اونور اصلا اوضاع بدیه....خیلی تصمیم سختی خدا خودش خیر قرارش بده

👪
2706