2733
2734
عنوان

کیا پدر شوهرشون فوت شده و مادر شوهرشون تنهاس؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1578 بازدید | 49 پست

به نظرم هفته ای 2.3بار برین بهشون سر بزنین ولی مخالف اینم که باهم زندگی کنین کلا

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
وای حالا من مادر شوهرم مرده .میترسم  پدر شوهرم تا اخر عمرم خون به دلم کنه .البته الان ۵ ساله خو ...

من پدرشوهرمو ندیدم

کاش بود

جاریام میگن خیلی مهربون بوده

مادرشوهر من خیلی بده واقعا اذیتمون میکنه

تازه متوجه شدیم به برادرشوهرمم که تو نوبتش میرفت پیشش میموند اجازه داده با زن صیغش بره پیشش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا مادر بزرگ خدابیامرزم تنها بود میگفت نمیخوام تنها بمونم‌

یه عمر مارو اسیر کرد.همش مجبور بودیم شبها بریم خونش.

یکی دو سال نیست که،سی سال کارمون این بود.خودشم بداخلاق بود.نمی اومد با ما بمونه.ما رو اسیر خودش کرده بود.بچه مدرسه بودیم هر روز کلی کتاب و ... میذاشتیم تو کیف می رفتیم خونش فردا از خونه مادربزرگم می رفتیم مدرسه.

بخدا اونقد اذیت کرد که حد نداده.الان مامان خودم تنهاست ،داداشم طبقه پایین مامانمه ،گفت بیام پیشت بمونم مامانم قبول نکرد.گفت یکی دو روز نیست که باید به تنها بودن عادت کنم

2728

عزیزم نیازی به هم خونگی نیست و ایشون هم با تقدیر که سرنوشت همه هست باید کنار بیان بالاخره یا زن یا مرد تنها می مونه.ولی هر چند سخت هست اگر امکانش هست خونه دوطبقه بگیرید هرکی طبقه خودش.

خیلی سخته درکت میکنم من مادر شوهرم فعلا که با برادرشوهرم که مجرد زندگی میکنه ولی یک وختایی که اون میره با دوستاش مسافرت .مادرشوهرم هم نوبتی میاد خونه بچه هاش .گفته هر وقتم این داماد بشه یک هفته میاد خونه ما .یک هفته خونه بچه های دیگش ..

2740
غیر از شما کس دیگری رو نداره ؟

دو بچه دیگه ک شهر دیگن...اصن انگار ن انگار ..تازه فوت شده..ولی من انگار اوارم نمیدونم کی اونجام کی خونه خودم ..کل خوراک و استراحتم بهم ریخته...بخدا دو روز نخوابیدم ...بعد زن فعالیم هست هی میخاد کار کنه حررررررررف حررررف بزنه منم درونگرا...اصلا نمیکشم

👪
دو بچه دیگه ک شهر دیگن...اصن انگار ن انگار ..تازه فوت شده..ولی من انگار اوارم نمیدونم کی اونجام کی خ ...

چقدر شرایط سختیه☹️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
بنظرم استاتر یه خونه دو طبقه. یا دو واحد جفت هم بگیرین برا خواب هم بچه هاتونو بفرستین پهلوش

بچه ندارم هنو ۱۱ ماه عروس شدم ..با اینک همین خانم کل ارزوها ازدواجمونو ب اتیش کشید و پدر شوهرمو قبل فوت ندیدم..ولی ما فراموش کردیم..الان شوهرم میگ چجور شب بزارم تنها بخوابه...تو فکره ک ؟بقه بالا بسازه ولی مگ کم پولی میخاد؟یا بزودی درست میشه اخه؟

👪
چقدر شرایط سختیه☹️

خیلیییی من قبلشم خیلی همین خانم اذیتم کرده الا روز خوش ندیدم الانم ک اینطور....بچهاشم هی میگ نیاید کرونا میگیرید و ...ولی من و همسرمو میگ برید سر ب خونه بزنید بیاید ....اصلا نمیدونم چ کنم اون جاریم ک ب بهونه بچه تشیعع هم نیومد ...کاش شوهر منم بیخیال بود.والا هر روز سر میزدیم..ولی ن اینک از زندگی بیفتیم

👪
2706