2733
2734
نمیدونم والا، مادرشوهر من ۶۵سالشه کاری ب کارم نداره تو بارداری برام غذا میفرستاد همیشه حالمو میپرسه ...

مادر شوهر من هم تا زمانی که تازه ازدواج کردم و کمتر از اون بودم مهربان بود اما حالا که ازش موفق تر شدم حسادت شدید پیدا کرده و بر خلاف خنده ها و تعارفات ظاهری خیلی حسادت داره

مادر شوهر من هم تا زمانی که تازه ازدواج کردم و کمتر از اون بودم مهربان بود اما حالا که ازش موفق تر ش ...

همه مثل هم نیستن خب

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
با اینکه خودشون خونه دارن ۷۰متر و دو نفرن فقط‌میگه  خونه ی من کوچیکه می‌خوام بزرگتر بخرم

یکی نیست بگه پول نداری بیخود می‌کنی خونه بزرگتر میخری. اصلا پول نداری بیخود می‌کنی چیزی میخری یا خرجی میتراشی که پولش رو من و شوهرم جور کنیم

یکی نیست بگه پول نداری بیخود می‌کنی خونه بزرگتر میخری. اصلا پول نداری بیخود می‌کنی چیزی میخری یا خرج ...

در مورد مسائل مالی چون شوهرت میده و پسرشون هست شما نه میتونی کاری کنی نه حرفی بزنی چون فایده نداره

شوهرت باید بخواد و مدیریت کنه شرایط رو

شما چند سالتونه؟؟؟؟حتما خودتون مادر شوهر هستین

من ۲۵ ن مادرشوهردارم

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
جالبه خوب عزیزم ندیدی که میگی بعد که متاهل بشی میفهمی داستان چیه

ن خیلی خانم خوب ومهربونیه وخیلی هم دوسش دارم وقتی گریه کنه منم گریه میکنم نمیدونم ولی ازمادرم بیشتر دوسش دارم زبونشم تندهست ها ولی عاشقشم ادما متفاوتن

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
ن خیلی خانم خوب ومهربونیه وخیلی هم دوسش دارم وقتی گریه کنه منم گریه میکنم نمیدونم ولی ازمادرم بیشتر ...

شما پس شخصیت جالبی دارین که بهتون توهین هم می‌کنه و هنوز دوستش دارین.  همینه که جالبه !!!!!؟؟؟؟؟

نمیدونم همه میگن زیادی مهربونی ولی من اینجور فکرمیکنم ک خودم مادر دارم چ فرقی داره همون جور ک انتظار ...

خودت چی ارزش نداری که دیگران بهت احترام بذارن؟؟؟؟ فقط  زندگی می‌کنی که به دیگران احترام بذاری؟؟?

خودت چی ارزش نداری که دیگران بهت احترام بذارن؟؟؟؟ فقط  زندگی می‌کنی که به دیگران احترام بذاری؟؟ ...

تو سنت کمه.یکم بزرگتر بشی تازه میفهمی که لایق احترام دیگران هستی و نباید اون بهت بی احترامی میکرد

2706