2737
2734
تو سنت کمه.یکم بزرگتر بشی تازه میفهمی که لایق احترام دیگران هستی و نباید اون بهت بی احترامی میکرد

میشه بگی چی بهت گفته 

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
بی احترامی نمیکنه بهم گاهی هم میگه پدرسگ واینا میدونم ازشوخی میگه اجی هرکسی اخلاقی داره عزیزم ادمهار ...

اکه بفهمی که منظوری نداشته که ناراحت نمیشی ولی اگه بدونی که منظوری داره خیلی ناراحت میشی مثل من گاهی اوقات کلمات خوب رو یه جوری ردیف میکنن که خودش یه کنایه آبدار میشه و با خنده پرنس میکنن به آدم. همینه که میگم تجربه کمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه این پول رو فقط مال شوهرم نیست منم شاغلم

خوب در این مورد من باشم دیگه پول خودم رو در خونه خرج نمیکنم بیشتر پس انداز میکنم شخصی درهرحال اونها از پول شخص شما که نمیگیرن پول شوهرت هست

شوهرت باید متوجه باشه که در صورتی که آره خانواده نیاز مالی دارن کمک ایراد نداره ولی عوض کردن خونه و اینها غیر ضروری هست و ربطی به شما نداره

گرچه اگر خونه بخرن به نام شوهر شما بازم ایراد نداره یه جورایی

یه دفعه هم شوهر من به من گفت فقط یه خواهشی ازت دارم، اگه خدا بهمون پسر داد و ما عروس دار شدیم تو مثل ...

موافقم عزیزم

دقیقا 

من شوهرم گفت

تو از مامان بگذر

پیر زنه

ازش ناراحتی به دل نگیر

گفت خداخیرت بده که صبر میکنی در برابر بدی های مامانم