2737
2739

تحصیلی یا کاری ؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم ی سوال دارم یکی از آشناهامون یکی از دوستانش آلمانه میخواد براش دعوتنامه بفرسته که آلمان اقامت بگیره آشنامون نه تحصیلات آنچنانی داره نه پول درست و حسابی میتونه راحت اقامت بگیره؟ بره اونجا بهش سخت میگذره ؟ آخه میگن باید کارگری کنن

اگر وکیل کاربلد و مطمئن میشناسید حتما بدید دست اون چرا ؟ چونکه شما از یکسری مسائل مطلع نیستید و چیزهایی نیست که بشه از دوست ، اشنا و اینترنت ازش مطلع شد مخصوصا توی ویزاهای کاری 

2740
تحصیلی رو که کلا پول مفت نباید به وکیل داد همشو میشه خود ادم انجام بده کاری رو هم میشه مگر اینکه پ ...

جدا برای تحصیلی خود آسونه خودمون پیگیری کنیم؟

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره
متاسفانه وکیل ۱۵ هزار دلار پول خواسته برا گرفتن اقامت و کاریابی. ولی اینجوری که در باغ سبز نشون میده ...

خیلی زیاد گفته چخبره مگه ، اقامت هم که اصلا به اون ربطی نداره 

عزیزم رزومه تحصیلیتو باید ایمیل کنی سن .میزان تحصیلات افراد تحت تکفل اینا همه امتیاز داره. مثلا کودک داشته باشی امتیاز داری لیسانس و فوق لیسانس از دانگشاه معتبر واسه تبدیل. سنت امتیازه. زبان اگه تافل یا آیلتس داشته باشی اولین و بیشترین امتیازه

روانشناسی کودک
عزیزم رزومه تحصیلیتو باید ایمیل کنی سن .میزان تحصیلات افراد تحت تکفل اینا همه امتیاز داره. مثلا کودک ...

به کجا ایمیل کنم. توی سایت کاریابی اروپا رفتم مطلب خاصی دستگیرم نشد

جدا برای تحصیلی خود آسونه خودمون پیگیری کنیم؟

اره بابا

یه ماه میشینه ادم مطالعه می کنه با پروسه های اپلای اشنا میشه

بعد مراحلشو به ترتیب انجام میده، وقت و حوصله نیاز داره ولی سرسوزن احتیاجی نیست خدادتومن پول بدی یه وکیل انجام بده

تازه وکیل هیچ وقت به خوبی خود ادم پیش نمی بره کارو (برای ویزای تحصیلی)

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706