2737
2734

فوشهای ک با دست نشون میدن بهم نشون میده از وقتی یکم صداش تغیرر کرده فکر میکنه بزرگ شده الان یه چیزی بهم گفت کپ کردم یه چیز زنونه ک اصلا شوهر آدم ب زور میگه بعد الان من واقعا نمیدونم چکارش کنم اینووو خیلی هم تنبل شده کلا تو جمع هم سریع جو میگیرتش یه چیزی میگه ک همه‌بهش میگن تو چی میگی هنوز پشت لبت سبز نشده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داخل سن بلوغه

چقدر نمیتونم تحمل کنم این سن پسرا رو 😒

حالا اگه اینستا پست میذاشتم میگفتم لایک کن ، نمیکردی 😒شوخی زیاد میکنم😁 نه لایک کن نه دلخور شو 🫀                         بله دانشجوی پزشکی هستم .میام اینجا تا از درس دور باشم . میشه لطفا سوال کنکوری نپرسی؟🥺❤️
2740

داداشت تو سن بلوغه و داره جلب توجه میکنه زود بادش میخوابه. وقتایی که بی ادبی میکنه هیچ جوابی بهش نده انگار که نشنیدی. وقتای دیگه هم بهش توجه و محبت کن بذار باهاش راحت باشه و شرمنده شه و حس کمبود محبت نگیره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706