2733
2734
عنوان

خانم ها اگه شوهرتون واسه دختر خالش فیلم بفرسته توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 32 پست

اینجا اصلا جای مناسبی واسه پرسیدن این سوال نیست ،الان تا ناکجاآباد میبرن افکارتو

تو فقط باید با توجه ب رفتار چ منش همسرت و دخترخالت در این مورد تصمیم بگیری 

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا نگم میشه دلیلشو بگی؟

ببین اصلا نباید به روش بیاری درواقع اونم تو این کارش داری تقویت می کنی اگه بگی ! 

و وقتی به روش بیاری دیگه راحت میشه 

و در غیاب تو به راحتی باهم ارتباط می گیرن . 

پیش خودش راحت میشه . باید از راه دیگه وارد شی 

2731

تو فامیل و خانواده ما خیلیم عادیه

در کل چقدر شکاک و بددلید

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
تو فامیل و خانواده ما خیلیم عادیه در کل چقدر شکاک و بدلید واثعن

شما داری میگی تو خانوادت عادی اینا اصلا اینجوری نیستن من خواهرشوهم جلو شوهرم روسری سر میکنه در این حد اصلا با دختر خاله هاش صمیمیت نداره سالی یک بار ببینه

2740

نه باباچیوبه روش بیاری پروترمیشه خونسردباش شایدمثل خواهرش میدونه

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
شما داری میگی تو خانوادت عادی اینا اصلا اینجوری نیستن من خواهرشوهم جلو شوهرم روسری سر میکنه در این ح ...

نه اسی جان اصلا عادی نیست آخر این فیلم فرستادنا از اولش معلومه اونم الان که روزی نیست من نیام تو سایت حداقل دوتا تامیک خیانت نبینم مواطب باش اصلا چه معنی داره باهاش صحبت کن

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔

فعلا چیزی بهش نگو اگر بگی بیشترمخفی کاری  میکنه ،،،از دور زیرنظربگیرببین چه خبره

عزیزانی که میگن نه ایراد نداره خب دخترخاله اش جداشده وامکان داره باهمین طنزفرستادن ها محبتی بینشون جرقه بخوره،،

من بعد طلاقم رابطه با پسر خاله هام رو‌محدود کردم 

با این حال دو تا از پسر خاله هام کرررم داشتن 

یکیشون علنا به خالم گفته بود زنم رو طلاق میدم میگیرمش 

اونیکی هم تو مهمونی ها اگر جایی مثلا تو اشپزخونه یه لحظه تنها میشدیم بهم ابراز علاقه میکرد 

کاری مرد دوسال پامو تو هیچ مهمونی نزاشتم تا موقعی که ازدواج کردم 

دلیلی نداره برا دختر خالش که جدا شده فیلم بفرسته بهش علنا بگو خیلی جدی اگر گفت تو مریضی و شکاک بگو اره من شکاکم پس رعایت نکن وگرنه به چهارتا بزرگتر تو فامیلت میگم 

2706