2737
2739
عنوان

حرفایی که تو گوشمون خوندن همه دروغه

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم ازصفر شروع کردیم با کلی تلاش و اذیت هنوز به صد نرسیدیم ولی امیدوون به خداس اونم نزدیکه.دنیا عد ...

اگ عادله چرا یکی از اول تا اخرش بدبخته ؟؟؟ میشه بگی؟ یکیش مادربزرگم یروز خوش نداشت تو این دنیا بگو یساعت

2731
خب دیگ یکی شانس داشته یکی خودشو کشته باز هیچی 

اسمش تلاشه نه شانس

زمانی که یه سری از بدشانسی و بدبختی مینالیدن به جای تلاش کردن اون داشته سعی میکرده برای رسیدن به اهدافش

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
کسی که با تموم وجودش اینارو حس نکرده باشه مخالفه

نه عزیزم... اتفاقا ماها تو سختی استخون ترکوندیم

خود من از ۱۸ سالگی کار کردم و درس خوندم... بیدارخوابی کشیدم، صرفه جویی کردم. جهازم رو خودم خریدم. بچه ام از دنیا رفت

طلاق گرفتم... مستقل و تنها زندگی رو در پیش گرفتم. الان هم کللللی رنج دارم ولی به لطف الهی مستقل و توانمند هستم و دستم تو جیبمه... 

سرنوشت من اوج بد بیاری بوده... پول و قیافه هم در حد کااااملا معمولی دارم. 

آدم بخواد تلاش نکنه بهانه اش رو پیدا میکنه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2740
کار کردن ملاک نیست. هوشمندانه کار کردن ملاک‌.

خودشو جر داد باز هیچی به قول شما یکی عقل داره میتونه ببینه چجوری به هدفش برسه خدا به اونیکی همون عقلم نداده بفهمه چ خاکی تو سرش کنه از ریشه مشکله

نه عزیزم... اتفاقا ماها تو سختی استخون ترکوندیم خود من از ۱۸ سالگی کار کردم و درس خوندم... بیدارخوا ...

خب منی که پدرم پول نداشت منو بفرسته اون رشته ایی که مورد علاقم بود و از درس زده شدم و نمره هام دیگه برام مهم نیس چی؟ حتی میگم میرم خودم کار میکنم به غرورش برمیخوره البته زیاد وضع مالی ما بد نیس فقط مرفه بی درد نیستیم اون رشته ایی که من میخاستم پول زیاد میخاست و ساکن تهران بودن 

[QUOTE=190797692]من خودم قیافه خوبه  اما دیدم یکیو بخاطر زیباییش بیشتر تحویل گرفتن بیشتر دورش پریدن طرف قیافش خ ...[/QUOTE

من خیلی زشت ها رو هم دیدم خیلی تحویل گرفتنشون 

قیافه اصلا ملاک نیست

باور میکنی چقدر زیبا دیدم اطرافم مجرد موندن کسی سمتشون هم نرفته

2706