2410
2553

تلاش کن از صفر به صد میرسی....

به پول نیست خوشبختی....

شانس چیه ؟ ادم باید تلاش کنه... دیدم طرف کشت خودشو تهش هیچی ولی یسری نشستن و رسیدن..

اخلاق مهمه قیافه مهم نیس....

دنیا عدالت داره ... 👎👎

تو این دنیا بخای موفق شی باید سه تا از موردای پایین و داشته باشی وگرنه باید بری بمیری فقط 

یا ۱:پول ۲: قیافه ۳: شانس 

همین و بس 

مخالفم😐😁

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اخلاق مهمه قیافه نه ینی قیافه یجور باشع ک بتونی تحمل کنی

اینا هچ ولی دنیا عدالت نداره اینایی ک گفتی همشون واسه اینه ک دنیا عدالت نداره

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

شانس و پول واسه آدمای ضعیفه که تلاش نمیکنن

وگرنه با تلاش به مریخ هم میشه رسید

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2714

مخالفم 

والا من صفر که صفره زیر صفر بودم تلاش کردم الان به ۱۰۰ نرسیدم اما ۸۰ رسیدم خداروشکر

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
کسی که با تموم وجودش اینارو حس نکرده باشه مخالفه

اشتباهه گلم😊توی اطرافیان دیدم ک میگم

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ما هم ازصفر شروع کردیم با کلی تلاش و اذیت هنوز به صد نرسیدیم ولی امیدوون به خداس اونم نزدیکه.دنیا عدالت نداره ولی خدا کارش درست و به جاس.واسه منکه عدالتش شکی نداره 

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
منم دیدم از بچگی یتیم و بدخت و ندار بوده و هرچقدرم تلاش کرده باز همون بدخت بیچاره بوده  

ماهم‌از این موارد دیدیم که به اون بالا رسیده

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2706