2737
2734
عنوان

تجربه عمل بینی

119 بازدید | 11 پست

خانما بیاید بهترین دکترای بینی رو معرفی کنید و تجربیات خوب و بدتونو بگید میخوام عمل کنم از کجا شروع کنم منظورم پیدا کردن دکتر خوب . تهران هستم و اینک جاریم تازه عمل گرده تو دومااه دوبار عمل کرده الان مشکل تنفسی داره و خیلی بدفرم شده نمیخوام مثل اون بشم و اینک خیلی استرس دارم ی نوزاد ۶ ماهه هم دارم اگ اوکی شه تا بهمن ماه عمل کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با بچه نمیشه... بعدم حتی مشکل تنفسی هم باشا تا یک سال نمیشه عمل کنه چطوری اینقدر عمل کرده

نمیدونم بدفرم شده بود پره های بینیش دکتر خرش تو دوماه دو بار عملش کرده الانم نمیتونه نفس بکشه

2740
نمیدونم بدفرم شده بود پره های بینیش دکتر خرش تو دوماه دو بار عملش کرده الانم نمیتونه نفس بکشه

شاید پره هاش توی مطب جمع کردع... ما کرمان هستیم خیلی دیدم میرن پیش دکتر دشتی توی تهران

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

من شوهرم دو هفته پیش عمل کرد،عالی،هیچ مشکلی نداره،بینیشو گچ هم نگرفت یک هفته ای هم آتل رو بینی رو برداشتن،دکترشم هزینش کم شد،اولش دکتر بهش گفت زیاد بینیتو کوچیک نمیکنیم چون راه تنفست بسته میشه،قبل عمل هم هیچ انیمیشنی از بعد عمل نشون نداد گفت باید همون روز  موقع عمل ببینم چی کار میشه کرد