2733
2734
مفهوم کناییشو بگم میشه  طرف خودش یه کاری میکنه بعد تحت تاثیر اون کارش عکس العمل نشون میده  ...

مرسی گلم واسه کسی بفرستمش زشته؟ معنیش به همون کلمه هایی که توشه میخوره؟😂

مرسی گلم. معنیش خیلی زشته؟😂 شاید واسه کسی بفرستم

معنیش رو انچنان نتونستم متوجه شم 

چون احتمالا مال شهر دیگه ای هستن و لحجشون با ما فرق داره 

بهتره از خودشون بپرسی

فقط میدونم گوز توش داره😂😂😂😂

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اووووووووف قند خونم بالا رفت😂😂😂 ما معمولا خیلی زیاد ابراز اخساسات داریم ولی بیشتر تلفنی حرف میزن ...

😂😂😂❤ فداتشم 

نه من با اینکه از دو سال پیش میشناختمش و تازه عقد کردیم هنوز روم نمیشه پشت تلفن😐 چتی خوبممم رو در رو هم خوبمممم نمیدونم این تلفن چی داره من روم نمیشه اون قربون صدقه میره من اینور سرخ میشم خجالت میکشم😐🤣اصلا درک‌نمیکنم خودمو

2731
شوهرای ما یه گوشه دارن کاسبیشونو میکنن بعد شدن پسرای کف خیابون🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

والا🤷‍♂️

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2740
معنیش چیع؟من نامزدم مازنیه😂😂

احتمالا شهرسون با ما فرق داره من متوجه معنیش نشدم زیاد😂😂 

فقط گوز توش داره 

یعنی میگوزه و ... دیگه متوجه نشدم😂😂😂😂

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم
معنیش رو انچنان نتونستم متوجه شم  چون احتمالا مال شهر دیگه ای هستن و لحجشون با ما فرق داره&nbs ...

😂😂

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...
این اسکرین مال یکی دو ماه پیش الان خیلی بهتر شده ولی منم به قول شما فاصله گرفتم اونم متوجه شده و به ...

آفرین. کم نیار فقط

هرجا لازمه احساستو کنترل کن و خیلی به ندرت به جا یه کوچولو خوب شو که یهو هم نپره کلا. همش تو بهت نگهش دار تا به مسیری که میخوای بیاد انشاله 

2706