2737
2734
😂😂😂❤ فداتشم  نه من با اینکه از دو سال پیش میشناختمش و تازه عقد کردیم هنوز روم نمیشه پشت تلف ...

عزیییییزم😂😂😂😂😂

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
شب براش میفرستم ببینم چیع😐😂

بفرس😂😂😂 ما مازندرانیا خیلی باهم احساس صمیمیت میکنیم بخاطر همین ضرب المثلامون این شکلیه😂😂😂😂😂

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرس😂😂😂 ما مازندرانیا خیلی باهم احساس صمیمیت میکنیم بخاطر همین ضرب المثلامون این شکلیه😂😂😂😂😂

نامرد یه چی دیه هم بهم گفتش اما معنیش نکرد گفت معنیه ضرب المثله بده😐😂یادم نیستش وگرنع ازت میپرسیدم😂😂

2731
بی احترامی رو شما میکنید که در نهایت جهل دهن باز میکنید دو قورت و نیمتون هم باقیه !  

والا من بی احترامی نکردم

دوستان بد منظورو فهمیدن

خب مهم نیس واسم

اونایی ک شوهر و نامزد دارن خب تکلیفشون معلومه...دیگ پارتنر ابدی شون هس و خوشبخت باشن

منم منطورم ب پسرایی ک همش هیز وچشم چرونن و کسی آدم خطابشون نمیکنه

و هر دختری بخودش اجازه ی رابطه با هرر پسری رو داره...

مگع غیر ازینه؟

اونایی ک متاهلن و میگن از کی شوهر شده پسر کف خیابون ک منظورمو بد گرفتن و یکم خنگن

ولی اونابی ک بهشون بر خورده واسم مهم نیس چون دیگ بعضی از دخترا ارزششون فوق العاده اوردن پایین ک بخاطر پسر لباسشون رو میدن پایین...و واقعن مهم نیس واسم  برخورده بهش یا نع

ریپ نکنید من حذف میکنم نوتیف ها رو و واقعن مجبورم بجایه حاظر جوابی نی نی یار رو تگ.کنم 

کار بیهوده اییه ولی چاره ای ندارم

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
والا من بی احترامی نکردم دوستان بد منظورو فهمیدن خب مهم نیس واسم اونایی ک شوهر و نامزد دارن خب تک ...

حکم قضاوتتون و از چه سالی گرفتید ؟ ! 

من نمی‌دونم بعضی ها چرا نمیفهمن باید سرشون و از زندگی دیگران بکشن بیرون :////

حکم قضاوتتون و از چه سالی گرفتید ؟ !  من نمی‌دونم بعضی ها چرا نمیفهمن باید سرشون و از زندگی دی ...

قضاوت چی دختر جان 

چشاتو باز کن فقط 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2738
نامرد یه چی دیه هم بهم گفتش اما معنیش نکرد گفت معنیه ضرب المثله بده😐😂یادم نیستش وگرنع ازت میپرسیدم ...

😂😂😂😂😂😂😂سوال داشتی  ازم بپرس 

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم