2733
2734
عنوان

خوابگاه برم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 25 پست
ان شا ا... ک دانشگاه تهران قبول شی دردسرای خودشو داره دانشگاه ک وارد شی خود ب خود بزرگ میشی ولی مواظ ...

خوابگاه دولتی اختصاص نمیدن؟؟؟

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻
اخه شاغل شدن من کمی طول میکشه (برحسب درس و دانشگاه) و به مراتب کسب استقلال فردی و کار کردن رو خودم ه ...

الان که میری دانشگاه و میای و درس داری دلت یه غذای گرم و یه اتق اروم میخواد که خوابگاه و دور از پدر و مادر امکان پذیر نیست

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ان شاالله هرچی قسمتته فقط مواظب خودت باش

انشاالله 

ممنونم از شما

فقط اینکه به نظرتون رفتن از یه شهر به شهر دیگه عقلانیه،؟

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻
بله خب  باید از ۰ تا ۱۰۰ رو خودت حساب کنی و این به ادم (اگر ظرفییتش رو داشته باشه)کمک میکنه

دور شدن از محیط تهران و فرهنگی باهاش بزرگ شدی نمی ارزه، حالا مشهد با تهران از لحاظ جمعیت نزدیکه ولی فرصت تحصیل توی یه دانشگاه خوبو از خودت نگیر که فقط مستقل بشی

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2728
الان که میری دانشگاه و میای و درس داری دلت یه غذای گرم و یه اتق اروم میخواد که خوابگاه و دور از پدر ...

بله 

حق با شماست

شماهم خوابگاه بودین؟

انشاالله  ممنونم از شما فقط اینکه به نظرتون رفتن از یه شهر به شهر دیگه عقلانیه،؟

اره عزیزم سختی های خودشو داره ها ولی خوب مزیت هاییم داره اما اگه خیلی وابسته خونوادت باشی بیشتر اذیت میشی و توخوابگاهم کلا سختی داره اسونی داره بایدوتحمل کنی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
دور شدن از محیط تهران و فرهنگی باهاش بزرگ شدی نمی ارزه، حالا مشهد با تهران از لحاظ جمعیت نزدیکه ولی ...

اخه فکر میکنم قبولی تو دانشگاه مشهد خیلی راحت تر از تهران باشه

فقط بخاطر ساختن خودم نیست.

شاید تهران قبول نشم😅

بله  حق با شماست شماهم خوابگاه بودین؟

همسرم بودن میگه تو خوابگاه هر روز یه جنجال داشتیم اتاق کثیف ظرفهای کثیف تلمبار شده دلمون لک زده بود برای خونه گرم نرم و پدر و مادرمون

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
2738
اخه فکر میکنم قبولی تو دانشگاه مشهد خیلی راحت تر از تهران باشه فقط بخاطر ساختن خودم نیست. شاید تهر ...

نه مشهد و تهران هردو منطقه یک هستن، تهرآن نیاری اونجا هم نمیاری، ضمن اینکه اولویت با بومی های خودشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
همسرم بودن میگه تو خوابگاه هر روز یه جنجال داشتیم اتاق کثیف ظرفهای کثیف تلمبار شده دلمون لک زده بود ...

😥

نه مشهد و تهران هردو منطقه یک هستن، تهرآن نیاری اونجا هم نمیاری، ضمن اینکه اولویت با بومی های خودشه

درسته😥

ممنون💙💜