2737
2739
عنوان

خوابگاه برم یا نه؟

627 بازدید | 25 پست

سلام 

من امسال کنکور دارم و بیشتر از اینکه بخوام تو شهر خودم(تهران) تحصیل کنم برم یه شهر دیگه و یاد بگیرم مستقل باشم و روی پای خودم وایسم. تجربه‌ی داشتن خونه مجردی و کسب استقلال به این شکل رو شاید نتونم بدست بیارم و تا موقع ازدواج هم خونه پدریم بمونم پس برام مهمه ک یه شهر دیگه برم و زندگی کردن رو یاد بگیرم. پدر و مادرم موافق این قضیه نیستن اما خب فکر میکنم ک میتونم راضیشون کنم.

نظر شما چیه؟

کسی خوابگاه رفته؟ دوری از خانواده و تحصیل این شکلی رو کسی تجربش رو داره؟ 

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نگو دو روز بری دلت براشون تنگ میشه

بهترین کار اینه که الان درس و تحصیلت رو تکمیل کنی 

شاغل بشی بعد رو گزینه استقلال فکر کنی

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
2731
بستگی ب خودت داره همه جور دختری توشون هست دیگه باید بتونی خودتو خوب نگه داری 

از این نظر که به خودم مسلط باشم، هستم اما اینکه با اقشار و افکار مختلف ارتباط بگیرم و یه شخصیت قویتری رو بتونم بسازم از دلایلمه

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻

این تجربه هزینه ی زیادی داره 

بنظر من نمیصرفه

من تجربه اش رو داشته ام

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

من اره تهران بودم زمان ارشد دور بودم خیلیییی چهارده ساعت فاصله بود خیلی دلتنگ میشدم اما خوب خوبی هاییم داش قوی تر شدم فقط اونجا نبایدبذاری ادم ها روت تاثیر بذارن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
وای نگو دو روز بری دلت براشون تنگ میشه بهترین کار اینه که الان درس و تحصیلت رو تکمیل کنی  شاغ ...

اخه شاغل شدن من کمی طول میکشه (برحسب درس و دانشگاه) و به مراتب کسب استقلال فردی و کار کردن رو خودم هم به تعویق میفته

2740
من اره تهران بودم زمان ارشد دور بودم خیلیییی چهارده ساعت فاصله بود خیلی دلتنگ میشدم اما خوب خوبی های ...

من کارشناسی مشهد مدیریت بازرگانی میخوام برم تقریبا یه همچین فاصله ای هست😅 فقط امیدوارم قبول شم

اینم بگم که استقلال مجردی این مدلی با استقلال متاهلی زمنی تا آسمون فرق داره، توی این مدل زندگی همه ی کارهات رو، حتی مردمه رو باید خودت انجام بدی، ی چیزایی مثل درست کردن کولر 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
این تجربه هزینه ی زیادی داره  بنظر من نمیصرفه من تجربه اش رو داشته ام

میشه بیشتر برام بگید؟

از این نظر که به خودم مسلط باشم، هستم اما اینکه با اقشار و افکار مختلف ارتباط بگیرم و یه شخصیت قویتر ...

ان شا ا... ک دانشگاه تهران قبول شی دردسرای خودشو داره دانشگاه ک وارد شی خود ب خود بزرگ میشی ولی مواظب باش ک پر گرگه جامعه،ریسکو نکن خوابگاه دولتی ک خیلی کم شده خوابگاه خود گردانم گرونه

من کارشناسی مشهد مدیریت بازرگانی میخوام برم تقریبا یه همچین فاصله ای هست😅 فقط امیدوارم قبول شم

ان شاالله هرچی قسمتته فقط مواظب خودت باش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اینم بگم که استقلال مجردی این مدلی با استقلال متاهلی زمنی تا آسمون فرق داره، توی این مدل زندگی همه ی ...

بله خب 

باید از ۰ تا ۱۰۰ رو خودت حساب کنی و این به ادم (اگر ظرفییتش رو داشته باشه)کمک میکنه

2706