2737
2734
هوا پر ب چ درد میخورع؟؟

خیلی خوبه برا وقتی مهمان زیاد داری میتونی همزمان دوتا مرغ درسته شکم پر یا ماهی بزاری توش خیلی خوبم میپزه

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

کلی پول این خرده ریزا میشه از نی لیوان بگیر تا ضربه گیر در و یخدون مهمون. اصلا هم به چشم نمیاد لازمم نمیشه. عین پول دور ریخته. چنگال ترشی و چنگال زیتون چی هستن اصلا؟

میز تلفن از مد افتاده مال خونه مامان بزرگاست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناخن گیر

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
من چیزایی که بنظرم اضافه اومدن اینابودن: قهوه ساز البته اگر اهل قهوه هستی و همش میخوری بخر.بجای توس ...

بجای قهوه ساز میشه نسکافه ساز خرید

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
2728

عزیزم خیلی چیزا اضافه میخوای بخری.مثلا وقتی سرویس قاشق چنگال میخری باز لزومی نداره چنگال جدا واسه زیتون اینا بگیری.یا کارد چنگال نوشتی واسه خودت یا مهمونت اینارو یکجور بگیر.کتری برقی لازم نیست چون چایساز میخری. کلی چیز ریگه هم هست که اضاف میخوای بگیری مثل نی واسه شربت خوری 

موندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست🥰🥰

اسی منم عقدم موندم وسیله بفرقی کوچیکامو چی بخرم‌.که عمری باشه وباگارانتی.مثل اسیاب وهمزن وگوشکوب برقی و ابمیوه گیری وچرخ گوشت ومخلوط کن...پلوپز به چه دردمیخوره؟؟

اسی منم عقدم موندم وسیله بفرقی کوچیکامو چی بخرم‌.که عمری باشه وباگارانتی.مثل اسیاب وهمزن وگوشکوب برق ...

عزیزم مارک ثانی بخر عالیه .

2738
این مارکو تاحالا نشنیدم..همه لوازم برقی کوچیکا خوبه ازین مارک بخرم؟

بله عزیزم من خودم همه لوازم برقیام همین مارک سفید نقره هم برداشتم عالین 

هوا پر ب چ درد میخورع؟؟

بببن عزیزم جهاز یه جوریه که چندتا چیز اصلی داره که مهمه و باید تو چشم باشه ...چیزای درشت تو خوب تر بگیر

اول از همه چیز مبلمان هست که خیلی نما میده به اتاق 

فرش

پرده

کریستال ۱۲ نفره

سرویس چینی ۱۲ نفره 

جعبه یا ساک قاشق چنگال بگیری همه چیز مهمون توش داره

دو دست سرویس قابلمه بگیر

ماکروفر اگر تونستی 

ماشین ظرفشویی اگر تونستی

مهم ها و چشم هاش ایناس 

بقیه چیزا خیلی مهم نیست هرچی خریدی خریدی

بجای قهوه ساز میشه نسکافه ساز خرید

بنظرم برای کسی ک اهل خوردنش باشه خوبه

من خودم کلا از نوشیدنی های داغ مثل قهوه چای نسکافه و... بدم میاد و فقط چای ساز خریدم اونم بخاطر رفت و امد مهمون 

ولی خب یکی اهلش باشه همش قهوه بخور یا نسکافه خوبه

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝