2726

لیست جهیزیه برقی 💥
جارو برقی
پلوپز
چرخ گوشت
چای ساز
توستر
کتری برقی
همزن برقی کاسه ای
آبمیوه گیری
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
💥
سرویس قابلمه و ماهیتابه نسوز و

‌شیرجوش۱۰۰
قهوه جوش ۱۱۵
سرویس حبوبات۳۰۰
سرویس قاشق و چنگال مهمان۱۰۰۰
ست قوری و فنجان
ست اردو خوری سرامیکی
سرویس قاشق دم دستی۳۰۰
سرویس ظروف مهمان
سرویس صبحانه خوری ۵۰۰
سرویس پلاسکو ۱۰۰ پاچه  ۶۰۰
سرویس پارچه روکش
سرویس چاقو و کارد۵۰۰
سرویس کفگیر ملاقه چوبی ۱۰۰
سرویس کف گیر ملاقه استیل ۲۵۰
سینی قهوه و چای خوری ۳۰۰
نمکدان پذیرایی و دم دست ۱۰۰
سرویس پارچ لیوان برای مهمان و دم دستی۵۰۰
سرویس استکان دم دستی و مهمان۴۰۰
قندان مهمان و دم دستی ۳۰۰
یخدان مهمان ۳۰
آبپاش سرامیکی ۵۰
جا قاشقی سر سفره ای سرامیکی ۱۰۰
گیره لباس⁦❤️⁩
چاقو تیز کن ۱۰۰
سرویس پاسماوری❤️
کاور لوازم برقی
چاقو و چنگال مهمان۲۰۰
چاقو دم دستی ❤️
توری کباب ۳۰
جای نان پلاستیکی۴۰
لیوان شربت خوری بلند و باریک
نی شربت خوری ۵۰
رولت خوری کریستالی ۲۰۰
ابر سفره پاک
خاک انداز استیل۳۰
گوشت کوب استیل
ظروف کیک
چاقوی کیک
اسفند دود کن⁦❤️⁩
چای صاف کن❤️
رنده سیر⁦❤️⁩
رنده معمولی۵۰
نمگیر استند دار ۱۰۰
رنده ۱۴ کاره
تخته پلاستیکی سبزی ۵۰
تخته چوبی گوشت۸۰
جای سیب زمینی و پیاز ۲۰۰
ترازوی آشپزخانه۱۰۰
قیچی قندشکن❤️⁩
قیچی آشپزخانه۱۰۰
رو انداز و تو انداز کابینت
زیر قابلمه ای ۳۰
شعله پخش کن ۵۰
الک کن⁦❤️⁩
سیرکوب
آبکش استیل ۷ پاچه ۴۰۰
چنگال سالاد ۵۰
چنگال زیتون
چنگال ترشی
زیر قاشقی کنار گاز ۵۰
هاونگ کوچیک مرمر
شلنگ ۳۰۰
جارو دستی ۵۰
ستدمکن پیش بند دستکش
حوله آشپزخانه ۲۰
آویز لیوان۵۰
جای قاشقی برای داخل کشو
جای اسکاج ۳۰
کیسه سبزی۲۰
گردو خرد کن۵۰
قاشق قهوه خوری
جا لیوانی استیل
پارچ پلاستیکی
پارچ شیشه ای
ست لیوان ۶ و ۱۲ نفره
لیوان پلاستیکی
جا خلال دندان⁦❤️⁩
جای سیخ ۵۰
سیخ کباب گوشت و کوبیده
پارچه زیر سفره ای  
سفره دم دستی ۵۰
سفره مهمان۱۵۰
بطری شیشه جا  روغن
بطری آب یخچال⁦❤️⁩
شکر پاش ۵۰
پوست کن دستی۵۰
در قوطی باز کن۵۰
زیر سیگاری ۳ یا ۶ نفره ۱۰۰
فلاسک چای خانگی ۲۰۰
فلاکس مسافرتی ۱۵۰
منقل۲۰۰
منقل سفری ۱۰۰(دیجی
کباب پز(دیجی
کلمن پلاستیکی ۱۰۰
  و شیشه ای ۳۰۰

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
لوازم دسشویی

(فرچه ، سطل، آفتابه، دمپایی دستشویی، جاروی دستشویی،اسکاچ دستشویی)
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
لوازم حمام 💥
سنگ پا، لیف حمام مردانه و زنانه، کیسه، چهار پایه حمام، تشت آب، تشت لباس، دمپایی حمام)
 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩لوازم دیگر 💥
جا نماز و سجاده

جا کفشی
قیچی خیاطی
جعبه سوزن و قرقره

دستمال آشپزخانه
توری رختهای چرک
زیر دری پا
مگس کش

ضرب گیر در
جاروی کوچک
اسکاچ توری
چهار پایه متوسط
حوله صورت و دستشویی
سطل زباله و کلینکس پذیرایی
چوبرختی پشت در
آویز لباس⁦❤️⁩
آویز طبقه ای
پادری
رو فرشی
پشتی
پرده و چوب پرده
جا کلیدی
میز تلفن
ساعت آشپزخانه
جارو
خاک انداز و فرچه
تی
دمپایی آشپزخانه
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

برس ۲ عدد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ضرب گیر در چیه 🤕

همونهایی ک پشت در هست در به دیوار نخوره 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

عزیزم مبارکت باشه انشالله خوشبخت بشی چون تجربه دارم میگم بعضی از چیزایی که تو لیست هستن اضافه هستن کاربردشان اونقدر کمه که به خرید یا حتی نگهداریشون نمی ارزه اونا رو حذف کن جاش برا خودت یه سرمایه جور کن هر چند کوچیک قد یه تیکه طلا

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
لیست جهیزیه برقی 💥 جارو برقی پلوپز چرخ گوشت چای ساز توستر کتری برقی همزن برقی کاسه ای آبمیوه گیری ⁦ ...

من چیزایی که بنظرم اضافه اومدن اینابودن:

قهوه ساز البته اگر اهل قهوه هستی و همش میخوری بخر.بجای توستر مایکروفر بخر بهتره.کتری برقی لازم نیس.خاک اندازم نیس.رنده معمولی ام وقتی داری ۱۴ کاره میخری لازم نیست.قیچی قندشکنم نخر مگ میخوای کله قند بخری دختر؟از بیرون بسته ای بخر.شلنگم لازم نیس.زیرسیگاری نخر هرکی اومد بگو بره بالکن تو خونه گ جای سیگار نیست.کلمن پلاستیکی و شیشه ای به کارت نمیاد ی مهمونی بزرگ بخوای بگیری تو تابستون که کم بنظرم نگیر اضافیه 

روفرشی ام من دوس ندارم اگ خودت بدت نمیاد بخر

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

خیلی اضافه داره

اینهمه وسایل اصافه تو خونه فقط اعصابتو خورد میکنه و بار منفی داره 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

سلام من که بعد این همه مدت کتری برقی و چایی سازم هنوز تو کارتن هست به چاش به نظرم هوا پز بخر

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
عههههه تا اونا رو هم باید بخریم ببریم 

😅😅😅😅

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
2706