2733
2734
عنوان

18سالمه میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4183 بازدید | 143 پست
توی شهرمون رسمه و عاشق شدم

عزیزم جدا شو و دوباره خودتو بساز

سنی نداری که

میتونی دوباره شروع کنی

زندگی با همچین ادمی ب درد نمیخوره

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌

خب دلایلت برای طلاق کافی نیست

اما بهتره تا وقتی خونه دار نشدید نرید زیر یک سقف 

چون سنت کمه و اذیت میشی و زندگی مستاجری خودش فشار میاره بهتون

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از خانواده اش توقع نکن...

آدم نمی توونه جای خانواده اش رفتار کنه...

اگه خودش خوبه صبوری کن...

من و شوهرم ۹ سال تفاوت داشتیم اوایل مثل شما بودم 

الان که ۱۵ سال از زندگی ام گذشته میفهمم چقدر عذابش دادم با اینکه می توانستم امیدوارش کنم تا سختی ها رو با هم تحمل کنیم

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
2740
بروبابا صبر کن تا پیر و بدبخت بشه اخرم بزنن تو سرش

چرا پیر و بدبخت

بجای یه سال ۳سال عقد بمونه تا خونه دار بشه

از شوهرش توقع داشته باشه نه خانواده اش

چشمش باز بود دید شوهرش نداره به امید خانواده اش بله گفته

مشکل خودشه پس نباید فرار کنه و پا پس بکشه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

واقعا نمیدونم چرا توو نی نی سایت این همه خانم هستن که زود ازدواج کردن،چه طور خانوادشون موافقت کردن،اصن چه جوری توو خودشون دیدن که توانایی چرخوندن یه زندگی رو دارن🤦🏻‍♀️

آخه ۱۵ سال😳🙄😣

حالا اگ شوهرت ضرر نکرده بود طلاق نمیگرفتی؟

واقعا ینی  بخاطر پول و ثروت عاشق یکی میشی؟

یوقت دیدی ورق برگشت عزیزم بنظرم تو این شرایط سختش کمکش کن هواشو داشته باش بهش امید و انرژی بده

چرا تقی ب توقی میخوره سریع طلاق بچه بازی در نیار

😔😔😔شاید برم درخواست طلاق بدم چون من طاقت بی پولی و کمبود محبتو ندارم

منم‌سنتی‌ازدواج‌کردم‌والان‌عقم‌‌‌‌منم‌تحمل‌بی‌محبتیو‌درکنار‌کسی‌که‌دوسش‌ندارمو‌ندارم اخه‌‌چرا‌‌اینجور‌میشه‌زندگیمون‌منم‌جهزیم‌کمو‌کسری‌ندارم‌حیفم‌میادببرم‌اون‌خونه😢😢😢کی‌این‌مصیبت‌تموم‌میشه

دوستش نداری اگه داشتی اینجوری نمیگفتی دیگه خداییش نداشتن پول چیزیه که همهههه تو این دوره درگیرشن اگه هنوز یه سال نشده همش فکر اینی که ازش سرتری و پول من و پول تو میکنی بنظرم طلاق بگیر زندگی مشترک اسمش روشه مشترک پول درد رنج سختی شادی همه چیش با همه باید اول میدیدی تحملت چقدره بعد ازدواج میکردی

هَرابانو🌻
2706