2733
2739
عنوان

جَهیزیه‌های‌من!+عکس✨

| مشاهده متن کامل بحث + 18305 بازدید | 417 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس جهیزیتونو میزارین اون یکی میگ عالیه خوبه منم میخوام بخرم

خب ربطش ب تو چیه 

دیگ نمیخاد گند کاریتو پاک‌کنی ادماب مث تو زیادن 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2728
❤❤❤مزخرف ترینه🤭

اره والا همش رو هوا زمین ادم نه مال خونه باباست نه مال خونه شوهر اوف اصاب خورد کنیه 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
حداقل اونایب ک میزارن دروغ‌نمیگن  چی‌توی این پربازدید هس اخه یکی بگه مدال میدن  جمعش کن& ...

من اخرش میخواستم بگم اگ میزاشتین

قصدمم این بود از پربازدیدی ک دیگ نزارن

𝑰𝒕’𝒔 𝒂 𝒈𝒓𝒆𝒂𝒕 𝒃𝒍𝒆𝒔𝒔𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒐 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 :]🤍✨

بازم سرکاریم که😶💔

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2738
چه باسلیقه مبارکه ولی جاداشت قهوه ای رو روشنترانتخاب کنی

قهوه ایی سلیقه همسر بود ..دلش گفته بود به این

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
حالا یکی میگ من اصلا خوشم نمیاد باید عوضشون کنم حالا این ماییم ک ب همونام راضی هستیم ک نداریم

هیچوقت فراموش نکن حق الناسی ک بابت هدر شدن نت بچه ها امروز ب گردنت اومد

توبرو خودتو درمان کن

حالا ک دستت رو شده تیریپ ارشادی گرفتی

من اخرش میخواستم بگم اگ میزاشتین قصدمم این بود از پربازدیدی ک دیگ نزارن

هه بس کن دیگ نمیتونی چجور جمعش کنی 

@نی_نی_یار_5    لطفا همچین کاربرایی رو لغو‌کنین

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
من اخرش میخواستم بگم اگ میزاشتین قصدمم این بود از پربازدیدی ک دیگ نزارن

چوپان دروغگو که میگن یعنی همین😑 از کجا معلوم ازدواجت دروغ نبوده باشه 

یادمه سنت خیلی کم بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35