2733
2739
عنوان

میخوام جبران کنم

134 بازدید | 5 پست

سلام. نمیدونم از کجا شروع کنم. من 18 سالمه و از تابستون 99 شروع کردم به درس خوندن برای کنکور. اما پیوسته نبود، از بهمن ماه سال99 خیلی بیشتر خوندم درسمم بهتر شده بود. زیستم خیلی پیشرفت کرد. نمیدونم چیشد که عید کلا ناامید شدم و زدم به بیخیالی. من چند سال بود رمان نمیخوندم اما عید و اوایل اردیبهشت کلی رمان خوندم 🤦🏻‍♀️خیلی پشیمونم. میدونم کلی عقب افتادم دوشنبه هم امتحان نهایی دینی دارم. اما میخوام جبران کنم.فقط نمیدونم چیکار کنم و نیازمند کمی انگیزه و امیداز طرف شمام 💙

Tᴜʀᴇ ʜᴀᴘᴘɪɴᴇss ɪs ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʜᴀᴘᴘʏ ᴡɪᴛʜ ᴏᴜʀsᴇʟᴠᴇs

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول یه هدف قشنگ انتخاب میکنی بعد به خودت میگی همش به این امتحانا بستگی داره و زمانشم حدود یه ماهه که سرنوشتت رو تعیین می کنه...و بعد بگو فقط همین یه ماه رو میخونم برا آزمون بعدش دیگه استراحت و جایزه به خودت بده....سعی کن توی کمترین زمان بیشترین بازدهی رو داشته باشی تغذیه ات و غذای روحت رو درست کن شبا هم دیر بخواب فقط برای این یه ماه(امتحانات نهایی رو گفتم....کنکور هم با همین روال و کلی نکته های ریز دیگه)

موفق باشید

با افتخار یه آقاپسر کورد 15ساله هستم.میخوام از نی نی سایت برم دیگه کم بهمون تیکه بندازید😪😤ممنون میشم کمکم کنید تاپیکامو گزارش بزنید پاک شن.......موفق بودن فقط هدفم نیست،سبک زندگیمه.پرسپولیسیا کاربریم رو تعلیق کردن😂.نی نی یار هم پرسپولیسیه که تعلیقم کرده دیگه😜.مهندس آینده هستم.افتخار آفرین کشورم.و در نهایت پسر سینگل به گور تشریف دارم.پرسپولیسیا اکانتم به خاطر شماها دیگه برنمی گرده.لطفا یکم جنبه داشته باشید با تچکر😊
2728
اول یه هدف قشنگ انتخاب میکنی بعد به خودت میگی همش به این امتحانا بستگی داره و زمانشم حدود یه ماهه که ...

واقعا ممنونم 💙🥺همه رو انجام میدم 

Tᴜʀᴇ ʜᴀᴘᴘɪɴᴇss ɪs ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʜᴀᴘᴘʏ ᴡɪᴛʜ ᴏᴜʀsᴇʟᴠᴇs
واقعا ممنونم 💙🥺همه رو انجام میدم 

خواهش می کنم موفق باشید

با افتخار یه آقاپسر کورد 15ساله هستم.میخوام از نی نی سایت برم دیگه کم بهمون تیکه بندازید😪😤ممنون میشم کمکم کنید تاپیکامو گزارش بزنید پاک شن.......موفق بودن فقط هدفم نیست،سبک زندگیمه.پرسپولیسیا کاربریم رو تعلیق کردن😂.نی نی یار هم پرسپولیسیه که تعلیقم کرده دیگه😜.مهندس آینده هستم.افتخار آفرین کشورم.و در نهایت پسر سینگل به گور تشریف دارم.پرسپولیسیا اکانتم به خاطر شماها دیگه برنمی گرده.لطفا یکم جنبه داشته باشید با تچکر😊