2733
2739
عنوان

بچها بیایید بگید ب مدیر مدرسمون چی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا نوبری من دانشجو امروز از گردن درد و سردرد نتونستم درس بخونم عذاب وجدان داشتم که امروز هیچ کاری نکردم دیگه شب نشستم با درد دارم سوالای درسی که هفته دیگه امتحان میانترمشه مینویسم بعد تو دانش‌آموز اصلا سر امتحان نرفتی و توقع داری اخراجتم نکنن😅😅😅😅😅

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....

برو بگو حسشو نداشتم

دستم به دامنتون این دیپلمو بدین 

حداقل فردا روز پیش خانواده شوعرم سرافکنده نباشم😶😑😂درس که نمیخونی نکنه برنامت برا آینده نزدیک ازدواج🙄🤔😂

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
والا من هنوز سیبیلامو برمیدارم تصویر ناظممون میاد جلو چشمم😂از بس حساب کتاب تک تکشونو داشت

والا بخدا ، با اون لباس فرما مسخره صبح تا صبح میرفتیم مدرسه یه روز میخاستیم بمونیم مامان بابامون بدتر از معلم ها بودن، حالا دانش آموزا برا خودشون ناخن میکارن ابرو ور میدارن 😁😭😭😭😭ما دونه ها سیبیلامون رو میشمردن کم نشه

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍

ما هفت صبح میرفتیم مدرسه

خوابالو تو صفم‌نگهمون میداشتن و نرمش صبحگاهی و از جلو نظام میدادیم

با صف میرفتیم سر کلاسامون و تو مسیر توسط سه ناظم جوراب و سیبیل و ابروهامون چک میشد. دقیقا مثل زندانیان جنایتکار 😪😪

اونوقت تو دو ساله به لطف کرونا خونه‌ای

زحمت نکشیدی برنامه امتحانی رو چک کنی

قشنگ اینه الان استرسم داری 

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
2738

خدایا ما هم تو کلاس داریم از اینا مثل شما

۲ ترم تموم شد ۱ جلسه نیومده

حالا فقط میخوام نمرشو ۲۰ بدن

مدرسه رو روی سر مدیر خراب میکنم

چرا حق ماها ک نشستیم مث سوسمار درس خوندیم ضایع میشه آخه

خدایا بسه دیگهههههه😓

من راشینم، تنها و مستقل، دل‌شکسته و ناراحت، دلسرد و بی‌رحم، پرتلاش خستگی‌ناپذیر، موفق و توانا... مامان خانم جونم، خیلی دوستت دارم خیلی زیاد، با اینکه حسم یک طرفست، هم به خودت و هم به بابایی. آن خدایی که بزرگش خواندی! به خدا مثل تو تنهاست ... بخند:) بی‌پاسخ موندنت بخاطر شعور پایینته نه بی‌زبونی من×_× اگه درمورد مد و زیبایی سوالی بود، تا جایی که در توانم باشه درخدمتم گوگولیا...
لعنتی 😁😂😂😂

والا بخدا

هرچی این روزگار درحق ما ظلم کرد با این مدارس و ناظمای سخت گیر

بجاش خیلی با این بچها راه اومده😫😬

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
والا نوبری من دانشجو امروز از گردن درد و سردرد نتونستم درس بخونم عذاب وجدان داشتم که امروز هیچ کاری ...

والا 

من ۲۰ خرداد اولین پایانترممه از الان برنامه ریزی کردم دارم میخونم براش😂 اخرم شبا عذاب وجدان دارم مگه خوابم میبره حس میکنم کم کاری کردم

والا بخدا هرچی این روزگار درحق ما ظلم کرد با این مدارس و ناظمای سخت گیر بجاش خیلی با این بچها راه ...

ما نسل سوخته و جزغاله شده ایم که حتی تو دانشگاه رفتن هم شانس  نداشتیم، باید ۱۴ فروردین حضوری میزدیم،

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍
والا بخدا ، با اون لباس فرما مسخره صبح تا صبح میرفتیم مدرسه یه روز میخاستیم بمونیم مامان بابامون بدت ...

من اصلا وحشت اصلاح کردن دارم😂اینقد ک شکنجمون کردن بخاطر این پشما

2706